• منتشر شده در پنج شنبه, 01 اسفند 1398 10:37

آیا مدیر عامل نساجی، همان «سعید آذری» است؟!

 
 
 

در فوتبال ایران، هر تیمی با بحران مواجه می‌شود مدیر عامل به جای مدیریت بحران و تدبیر برای رفع مشکلات با حذف سرمربی صورت مسأله را پاک می‌کند در حالی که در بسیاری از نمونه‌ها، این تغییرات نتیجه مثبتی به دنبال نداشت.
البته هستند مدیرانی که در چنین مواقعی به جای فرار از بحران با آن گلاویز می‌شوند و به قول فوتبالی‌ها بحران را مدیریت می کنند. یکی از این مدیران سعید آذری است. او در تیم ذوب آهن بارها و بارها از مربیان جوان تیمش حمایت کرد و به طور حتم اگر این فصل هم مدیر عامل باشگاه ذوب آهن می‌ماند، اکنون علیرضا منصوریان سرمربی تیم بود.
در فوتبال این فقط مربی نیست که سبب نتیجه می‌شود. به واقع صرف یک مربی خوب تیم را به موفقیت نمی‌رساند. برای موفقیت در فوتبال جدا از یک مربی خوب به عوامل متعددی نیاز است که یکی از این ها پرداخت به موقع دستمزدها از سوی باشگاه است. بنابراین وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد تنها مربی مقصر نیست و این ایده مدیریتی سعید آذری است که به نظر می‌رسد از سوی علی امیری؛ مدیر عامل جوانی نساجی، ادامه پیدا
کرده است.
مدیر استقلالی که پیش‌تر به همراه نساجی صعود به لیگ برتر را تجربه کرده بود در روزهای زمزمه برکناری رضا مهاجری و جایگزینی مربی جدید از این مربی حمایت کرد و گفت فصل را با رضا مهاجری شروع کرده‌ایم و با او هم به پایان می‌بریم. او علاوه بر حضور در تمرین و اعلام رسمی نزد بازیکنان در خصوص حمایت همه جانبه باشگاه از سرمربی به توصیه رضا مهاجری، سیروس دین محمدی را هم به کادر فنی تیم اضافه کرد تا به جای پاک کردن صورت مسأله در حل بحران به تیم نساجی کمک کند.
تیم نساجی با اینکه دور برگشت با شکست تیم‌های گل گهر و پیکان شروع خوبی در بازی ها داشت از سه بازی اخیر با سایپا، شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی تنها یک امتیاز گرفته است که این ناراحتی برخی از تماشاگران تیم را به همراه داشت. با این وجود نساجی تیم یازدهم جدول است و نه تنها خطر سقوط را احساس نمی‌کند بلکه این فرصت را دارد با تکرار بازی‌های خوب موقعیت خود را در جدول رده بندی
ارتقاء بخشد. /ورزش3

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی