آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 27 بهمن 1398 12:29
مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران:

5 اکیپ عملیاتی دیگر به مناطق برف‌زده گیلان اعزام شدند

 
 
 
 
مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران از اعزام 5 اکیپ  فنی عملیاتی دیگر به مناطق برف زده گیلان خبر داد.
مهندس رضا غفاری گفت: تاکنون10 اکیپ عملیاتی که شامل  دو دستگاه بالابر، 8 دستگاه خودرو دو کابین و لوازم و تجهیزات کامل می باشند به مناطق برف زده گیلان اعزام شدند .
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران افزود: با توجه به بارش برف سنگین در استان گیلان و مشکلات فرا روی هموطنان عزیز در منطقه شمال کشور، 30 نفراز نیروهای متخصص و فنی به سرپرستی مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت با لوازم و تجهیزات کامل به گیلان اعزام شدند.
وی ساختار صنعت برق را ساختاری مدیریتی بحرانی دانست و افزود: صنعت برق، صنعتی است که 24 ساعته برای خدمت و سرویس‌دهی آماده است و در معرض بحران‌ها قرار دارد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از آمادگی این صنعت برای مقابله با بحران‌ها در مواقع مختلف پرداخت و خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که در سالهای اخیر بویژه درمازندران به وقوع پیوسته، الحمدالله به خوبی مدیریت شده و مجموعه کارکنان عزیز و زحمت کش صنعت برق بویژه در مازندران قبل از ورود سایر دستگاههای دست اندرکار در مناطق حضور پیدا می‌کنند و وظایف خود را بخوبی انجام می‌دهند .
غفاری به اتفاقات سالهای اخیر بویژه برف گیلان و مازندران، سرمای شدید و طاقت فرسای سال 86 ، طوفان های 7/7/87 و شهریور 95، سیل اسفند 97 و فروردین 98، ریزش کوه و رانش زمین و.... در مناطق مختلف را از جمله بحرانهای این شرکت در یک دهه اخیر برشمرد و افزود: در این شرایط سخت همکاران زحمت کش و ایثارگر این شرکت با تلاش شبانه روزی و بی وقفه از تمام توان فنی و مدیریتی خود برای عبور از بحران بکار گرفته به گونه‌ای که مورد تحسین مقامات استانی و کشوری فرا گرفتند.
وی تصریح کرد: در یکی از دو سال اخیر نیز مانورهای عملیاتی با انسجام خاصی در سراسر استان برگزار شد که نتیجه بسیار خوبی به همراه داشته و ضمن به نمایش گذاشتن قدرت فنی و عملیاتی ، مشکلات فیدرهای بحرانی شبکه‌های فشار متوسط  اصلاح  و بهینه سازی می‌گردد .

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی