آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 23 بهمن 1398 12:42

برای اولین بار شهرداری، از شهر بابل به عنوان چهره سال انتخاب شد

 
 
 
هفتمين جشنواره چهره سال راه و ساختمان کشور به منظور گزينش مسوولان و مديران در پروژه‌هاي برتر سال در ميان 8 گروه که شامل روساي سازمان نظام مهندسي ساختمان استان‌های، شهرداريهاي کشور، سازمان راهداري وحمل ونقل جاده‌هاي، مناطق آزاد کشور، اعضاي کميسيون عمران مجلس ، مديران وزارت راه و شهرسازي کشور مي‌باشد، برگزار شد.
اين جشنواره براي هفتمين سال پياپي از 5 تا 15 بهمنماه  به منظور فرهنگ سازي و آگاهي بخشي از عملکرد مديران و مسوولين برگزار ميگردد تا مديران و مسوولين در حوزه شهري ، عمراني وخدماتي با يکديگر رقابت کنند .
در همين راستا سيد مجتبي حکيم شهردار جوان بابل در بخش شهرداران کشور که با موضوعاتي همچون کاهش چالش ترافيک،  توانبخشي فعاليت ستادهاي بازآفريني، بکارگيري ابزارها در جهت توسعه شهر هوشمند و ... تعيين شده بود از ميان 21 شهردار شهرهاي زير 500 هزار نفر موفق به کسب مقام سوم شد و چهره سال 98 را به خود اختصاص داد.
لازم بذکر است اختتاميه اين جشنواره روز يکشنبه بيستم بهمنماه در هتل اسپيناس تهران با حضور دکتر مهدي جمالي نژاد معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير کشور و رييس سازمان شهرداريها و دهياري هاي و ساير مسوولين کشوري برگزار شد، از شهردار بابل به عنوان چهره سال تقدير شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی