آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 03 بهمن 1398 07:18

میزبانی بیش از ۲۷۰۰ کلاس درس در گیلان از مهمانان نوروزی

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان اعلام کرد که ۳۳۷ مدرسه با ظرفیت ۲۷۴۱ کلاس درس میزبان مسافران فرهنگی در نوروز ۹۹ هستند.
علی حسین زاده با اشاره به آمادگی آموزش و پرورش گیلان برای استقبال از مسافران نوروزی، اظهار کرد: کلاس های ستاد اسکان در سه گروه تقسیم شده اند که در گروه «ویژه» ۱۲۶ کلاس و در گروه «الف» ۱۱۶۶ و در گروه «ب» ۱۴۴۹ کلاس درس مهیای خدمت رسانی به مسافران هستند. همچنین ۱۰ مرکز رفاهی دارای ۱۵۵ اتاق و سوئیت، با ظرفیت ۵۴۵ تخت میزبان مسافران فرهنگی هستند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گیلان با اشاره به لزوم آمادگی این دستگاه در پذیرایی از فرهنگیان، گفت: دریافت هرگونه وجه به صورت نقدی و خارج از شماره حساب مصوب، تخلف محسوب می شود و تیم های بازرسی به صورت مستمر بر فعالیت های ستاد اسکان نظارت دارند.
حسین زاده در مورد نحوه ثبت نام مدارس تحت پوشش ستاد اسکان، یادآور شد: ۷۰ درصد از ۳۳۷ مدرسه منتخب استان از مهمانان نوروزی به صورت اینترنتی پذیرش می کنند و علاقمندان می توانند از سوم لغایت ۲۸ اسفند سال جاری با مراجعه به نشانی www.eskan.medu.ir  نسبت به انتخاب مدارس محل اقامت خود اقدام کنند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی