آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 03 بهمن 1398 07:10
مدیرکل بیمه سلامت مازندران:

دهه فجر نماد وحدت، مقاومت و ایثار است

 
 
 
 

مدیرکل بیمه سلامت مازندران در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی این اداره کل با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی علی‌الخصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، دهه فجر را نماد وحدت، مقاومت و ایثار مردم بصیر ایران اسلامی برشمرد.
دکتر رسول ظفرمند که در جمع اعضای ستاد گرامیداشت دهه فجر این اداره کل سخن می‌گفت افزود: در آغاز پنجمین دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هنوز دشمن و استکبار دست از دشمنی با ما بر نداشته و یقیناً بر نخواهد داشت زیرا دشمنان وجود و ماهیت دینی و استقلال ما را هدف قرار داده‌اند و به هر طریقی در حال ضربه زدن به اتحاد و انسجام ملی ما می‌باشند.
وی افزود: خوشبختانه کشور ما با وجود فشارها و هجمه‌های استکبار جهانی با اتحاد و همدلی همگان در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به سمت پیشرفت و رشد در حال حرکت است و وظیفه همگان این است که تا حد وسع‌مان برای زنده نگه داشتن ارزش‌های انقلابی و اسلامی بکوشیم زیرا انقلاب به ما هویت و ارزش داد و اگر برخی کاستی‌ها نیز در جاهایی وجود داشته باشد می‌توان با روحیه انقلابی آن را برطرف نمود.
مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه با اشاره به ترور ناجوانمردانه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی که دهه فجر امسال به عطر و بوی این شهید گرانقدر مزین شده است گفت: یکی از برکات شهادت سردار سلیمانی این است که اهداف انقلاب با این شهادت که اربعین آن در این ایام مصادف شده است رنگ و بویی دیگر بخشید تا بتوانیم تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های بلند امام راحل (ره)، شهدای گرانقدر همچنین منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)داشته باشیم.
وی  همچنین با اشاره به تقارن هفته بزرگداشت مقام زن با ایام دهه مبارک فجر یادآور شد: بانوان ما همراه با آحاد مردم کشور با حضور در صحنه‌های مختلف، همواره حمایت و پشتیبانی خود را از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت اعلام نمودند و قطعا در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب که وارد دهه پنجم پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم نیز حضور و مشارکت گسترده‌ای خواهند داشت.
لازم به ذکر است در ادامه این جلسه با تشکیل کمیته‌های مختلف نظیر کمیته فرهنگی، ورزشی، پشتیبانی و... که به مناسبت تقارن هفته گرامیداشت مقام زن با ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر، دبیری این کمیته‌ها به بانوان عضو این ستاد محول شد، هر یک از اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر و راهپیمایی عظیم یوم ا.. 22 بهمن که با شعار «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» نامگذاری شده است نمودند و پیشنهادات این ستاد به عنوان مصوبه و جهت اجرا به ادارات تابعه استانی و شهرستانی ابلاغ گردید.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی