آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 02 بهمن 1398 08:02

تشکیل کمیته کودک و نوجوان دهه فجر در مازندران

 
 
 

هم‌زمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کمیته کودک و نوجوان دهه فجر انقلاب اسلامی در مازندران تشکیل شد.
محمدعلی یزدان‌شناس مدیر کل این کانون در نخستین جلسه این کمیته افزود: کمیته کودک و نوجوان با هدف برنامه‌ریزی و تولید محتوای کیفی برنامه‌های دهه فجر برای مخاطب کودک و نوجوان با حضور دستگاه‌هایی هم‌چون: کانون پرورش فکری، آموزش و پرورش، بهزیستی، کمیته امداد، شهرداری و صدا و سیما تشکیل شده است. وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی به‌عنوان نماد بارز انقلاب اسلامی اظهار داشت: درک درست مفهوم انقلاب و انتقال موثر آن به کودکان و نوجوانان از محوری‌ترین کارهای کانون است که نمود بارز آن در کمیته کودک و نوجوان تجلی یافته است.
مسوول کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان گفت: کانون به‌عنوان مسوول کمیته، مجری و سیاست‌گذار است که با هماهنگی دستگاه‌های عضو کمیته نسبت به برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های حوزه کودک ونوجوان در کلیه ادارات و مراکز تابعه دستگاه‌های عضو اقدام می‌کند.
اما در دومین جلسه این کمیته که سی‌ام دی در این اداره کل برگزار شد، امیر حسین فلاحت پیشه  معاون فرهنگی این کانون با اهمیت کار این کمیته اظهار داشت: چهل و یکمین سال‌روز پیرزوی انقلاب اسلامی فرصتی است تا با برنامه‌ریزی محتوایی، کودکان و نوجوانان را با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی آشنا و مانوس سازیم.
 فلاحت پیشه افزود: کمیته کودک ونوجوان یکی از کمیته‌های ستاد گرامی‌‌داشت چهل و یکمین سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی است که موظف است با همکاری و همراهی دستگاه‌های متولی حوزه کودک و نوجوان نسبت به برنامه‌ریزی کمی و کیفی برای گرامی‌داشت دهه فجر و انتقال مفاهیم آن به نسل چهارم انقلاب تلاش نماید. وی بر همین اساس با تاکید بر هم افزایی و خلاقیت، خواستار ارایه برنامه‌های پیشنهادی هر یک از دستگاه‌ها شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی