• منتشر شده در یکشنبه, 29 دی 1398 07:46
امام جمعه موقت ساری:

انقلاب اسلامی خط قرمز «سردار سلیمانی» بود

امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه خون شهید سلیمانی نشان داده که انقلاب همچنان زنده است و ایران در دنیا عزتمند شد،  انقلاب اسلامی را  خط قرمز سردار سلیمانی توصیف کرد.
حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور در خطبه‌های  نماز جمعه این هفته مرکز مازندران با دعوت مومنان به تقوای الهی اظهار داشت: یکی از راه‌های رسیدن به عافیت در زندگی و آخرت رساندن صلوات بر محمد(ص) و ائمه طاهرین ایشان است.
وی افزود: ختم صلوات را باید مومنان جدی بگیرند چون از وسایلی است که انسان را به عافیت می‌رساند.
امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم در زندگانی خود نیک‌گفتار باشیم تا به عاقبت به‌خیری برسیم، تصریح کرد: تقوای الهی انسان را از بدکاری و زشتی دور می‌کند.
یوسف‌پور با بیان اینکه 27 دی سالروز شهادت حجت‌الاسلام نواب صفوی را گرامی می‌داریم، افزود: این شهید مبارز با خاطرات، شهادت، شهامت، روشنفکری دینی و ایثار او مثال‌زدنی و در دل‌ها همچنان جلوه‌گر است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه شهید سپهبد سلیمانی شخصیتی ممتاز و بی‌نظیر بود و خون این شهید والامقام بیش از وجود مقدس او کارساز است افزود: حادثه سانحه هوایی اوکراین را که منجر به شهادت جوانان ایرانی و نخبه این مرز و بوم شده است بسی برای ملت ایران ناراحت کننده و امید است تسلی دل‌های شکسته خانواده‌های داغدار باشد.
یوسف‌پور با اشاره به چرایی وقوع سانحه هوایی و جان‌باختگان 179 نفر در این هواپیما گفت: اگر چه سپاه مقتدر مسئولیت این حادثه را برعهده گرفت و پذیرفت ولی باید حقیقت رخداد این حادثه بررسی شود و احتمال اینکه آمریکای جنایتکار عامل اصلی آن بوده باشد و امیدواریم بررسی کامل انجام و حقیقت مسئله روشن و به اطلاع مردم برسد. امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه این حادثه نباید دستاویزی برای جایگاه مقدس نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه پاسداران انقلابی شود و نباید عده‌ای آن را بهانه‌ای برای جایگاه قدرتمند نیروهای مسلح بدانند، تصریح کرد: نیروهای مسلح ایران جزو ارکان استراتژی و کاربردی حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و دشمنان بدانند ملت ما اجازه نخواهند داد این قدرت اسلامی، انقلابی و الهی تضعیف شود. وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری امروز در نماز جمعه بیانات اساسی و مهم را ابلاغ خواهند کرد و همه مسئولان و مردم باید بر اساس موازین شرعی و انقلابی از فرمایشات ایشان حمایت کنند و وحدت ملی خود را بار دیگر به آمریکای خونخوار، صهیونیست بین‌الملل و انگلیس مکار نشان دهند. یوسف‌پور با بیان اینکه حمایت از مولفه‌های قدرت نظام، اعلام همدردی با خانواده داغدیده سانحه هوایی و تقویت اقتدار نظام امروز پس از نمازهای جمعه در قالب راهپیمایی متبلور می‌شود، افزود: این راهپیمایی اخطاری به مزدوران آمریکای جنایتکار و خائن بوده که این نظام و ملت در مقابل همه توطئه‌ها ایستادگی و مقاومت و قدرتمندانه این راه را ادامه می‌دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی