آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 14 آذر 1398 11:37
شهردار ساری خبر داد؛

اجرای تعریض و توسعه مسیر بلوار کشاورز ساری

 
 
 
 

عاس رجبی از اجرایی شدن تعریض و توسعه مسیر بلوار کشاورز در راستای زیبایی منظر شهری و روان‌سازی ترافیک خبر داد.
رجبی اظهار داشت: با توجه به اهمیت زیبایی منظر شهری در ورودی‌های شهر ساری، گسترش عملیات عمرانی با هدف روان‌سازی ترافیک و جلوگیری از وقوع هر گونه تصادفات جاده‌ای، مدیریت شهری را برآن داشت تا تعریض و توسعه مسیر بلوار کشاورز را اجرایی کند.
رجبی با اشاره به پروژه «ساماندهی ورودی جنوب ساری»، اظهار داشت: اجرای این طرح‌ها با هدف تامین زیر ساخت‌ها، ارتقای کیفی خدمات شهروندان و توسعه پایدار صورت می‌گیرد.
وی افزود: شهرداری ساری در راستای عمران شهری با طرح‌های اجرایی و خدماتی در حوزه‌های مختلف در مسیر خدمتگزاری صادقانه، رفع دغدغه‌ها، مشکلات و توسعه اقتصادی و فرهنگی حرکت می‌کند.
شهردار ساری با بیان اینکه اجرای این پروژه از نیازمندی‌های منطقه بلوار کشاورز  با رویکرد «توسعه متوازن» است، گفت: پس از اتمام فاز اول پروژه در محدوده گنبد که با برداشت بستر قبلی مسیر همراه بود این پروژه در فاز دوم به طول 6 هزار و 200 متر مربع اجرایی شد. وی ادامه داد:در راستای تکمیل مراحل اجرایی این پروژه که تحولات چشمگیری را در  ورودی جنوبی شهر ساری ایجاد خواهد کرد، احداث 6200 متر کانال با پیشرفت فیزیکی حدود 70 درصدی، 5 هزار و 100 متر نصب جدول رفیوژ وسط با پیشرفت 87 درصدی از دیگر اقدامات مدیریت شهری در منطقه سه ساری است.
شهردار مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: نصب جدول کانیوو و پیاده‌رو‌سازی نیز در این محدوده از دیگر برنامه ‌های است که در دستور کار شهرداری ساری قرار دارد.
گفتنی است، پروژه فاز دوم بوستان ملل با هدف رونق گردشگری و توسعه اقتصادی ساری، در منطقه سه شهری به طول 6/5 کیلومتر از پل کابلی تا تنگه لته در حال انجام است که بهره‌برداری از آن نقش موثری در پیشرفت همه جانبه بلوار کشاورز خواهد داشت.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی