آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 04 آذر 1398 12:13
در تور رسانه‌ای شهردار تنکابن مطرح شد؛

ارائه خدمات یکسان به کلیه مناطق شهری از اولویت‌های شهرداری تنکابن

 
 
 
 

رامین شیخ اشکوری /


تور رسانه‌ای به منظور بازدید از پروژه‌های شهری به میزبانی شهرداری تنکابن و با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تنکابن و خبرنگاران برگزار شد.

*بازدید از پروژه عمرانی ارتباط دو محور گلین مقدم به محور فردوسی غربی
مهندس محمد زرودی شهردار تنکابن، ضمن اعلام این مطلب که یکی از اولویت‌های این دوره مدیریت شهری ارائه خدمات یکسان به کلیه مناطق شهری است، تاکید کرد: از شرقی‌ترین تا غربی‌ترین نقطه شهر شاهد انجام پروژه‌های عمرانی هستیم.
زرودی با بیان اینکه فردوسی شرقی و غربی تقریبا جزو محورهای اصلی شهر ماست، در بازدید از پروژه  عمرانی ارتباط دو محور گلین مقدم به محور فردوسی غربی، اظهار داشت: ما به جز این محور، یک محور کناره نیز داریم، اما این محور کمربند میانی شهر است که سال‌های سال به آن توجه نشده و در حال حاضر نیز همانطور که مشاهده می‌شود، پیاده رو سازی و جدول کانینگوی خیابان فردوسی غربی در حال اجراست.
وی با اشاره به کاشت درختان چنار در دو طرف خیابان نیز گفت: این درختان از جمله زیبایی‌های این مسیر محسوب می‌شوند که باید در حفظ و نگهداشت آنها کوشید زیرا همین درختان زیبا، شهروندان عزیز را ترغیب می‌کنند تا به پیاده روی در این خیابان بپردازند و بنابراین می‌بینیم که چگونه کاشت درخت، علاوه بر ایجاد محیطی شاداب در فضای شهری، به طور غیرمستقیم، در حفظ سلامتی و شادابی روح و جسم مردم نیز تاثیرگذار است.
شهردار تنکابن، با بیان اینکه این پروژه به طول تقریبی 1.5 کیلومتر در طرفین در حال اجرا بوده و شرکت پرشین سازه شهسوار، پیمانکار این پروژه است، تصریح کرد: در حال حاضر در این پروژه از کف بتنی استفاده شده است، اما به این دلیل که چیزی در حدود 80 درصد قطعات این مسیر ساخته نشده است، فعلا کف را آماده ‌می‌کنیم و انشاء... هر زمان قطعات آماده شد برای نصب کف پوش اقدام خواهیم کرد.
 زرودی گفت:تاکنون 380 میلیون تومان به صورت امانی برای این پروژه هزینه
شده است.
شهردار تنکابن همچنین از مراحل پایانی ساخت مجسمه شهید خلبان شیرودی در شهر مشهد به دستان استاد امیر مهدی وثوق نیز خبر داد که در دهه مبارک فجر سال جاری در میدان شهید شیرودی شهر تنکابن و با حضور فرماندهان نیروی هوایی ارتش و مسوولین دیگر رونمایی می‌شود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی