• منتشر شده در پنج شنبه, 23 آبان 1398 10:16

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران با نماینده ولی فقیه در استان

 
 
 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دیدار با آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان بر استمرار همت این نهاد فرهنگی در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد.
 آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه استان نیز در این دیدار گفت: لازمه مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی در جهان، احیای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر در تمامی سطوح جوامع بشری است.
 وی با بیان این که دنیای بشریت متأسفانه در شرایط فعلی به علت عدم انجام فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر از عدالت و برابری فاصله گرفته و ظلم و بی‌عدالتی عالم را فرا گرفته است، افزود: در میان انبوهی از بی‌عدالتی‌ها، این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در سایه آرمان‌های مهدوی توانسته بخشی از آن عدالت حقیقی را در این جامعه تحقق بخشد.
آیت‌الله لائینی با بیان این که اگر بشریت در همان مسیری که اهل بیت (ع) تعیین کردند و مورد انتظار آخرین منجی عالم بشریت است گام بردارند عدالت واقعی را حس خواهند کرد، بیان داشت: متأسفانه امروز مدعیان اداره جامعه جهانی، خود بزرگ‌ترین ظلم را در حق بشریت مرتکب می‌شوند.
 شایان ذکر است در این دیدار که با حضور اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر استان صورت گرفت، مسائل مختلف و راهبردی این شورا نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی