• منتشر شده در پنج شنبه, 23 آبان 1398 10:13
استاندار گلستان:

ظرفیت‌های استان توجظرفیت‌های استان توجه کشور‌های آسیایی را جلب کرده کشور‌های آسیایی را جلب کرد

 
 
 
 

هادی حق‌شناس با اشاره به دیدار با سفرای کشورهای چین، ترکمنستان و قزاقستان، از جلب توجه این کشورها به ظرفیت‌های استان گلستان خبرداد و تأکید کرد که باید این ظرفیت‌ها را بالفعل کنیم.
 نماینده عالی دولت در گلستان در پنجاه و دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، اظهار کرد: ما در استان برای توسعه، فقط به ایجاد کارخانه‌های بزرگ نیاز نداریم بلکه با توسعه و رونق واحدهای تولیدی موجود، می‌توانیم در استان رونق اقتصادی
 ایجاد کنیم.
استاندار گلستان با اشاره به دیدار با سفرای کشورهای چین، ترکمنستان و قزاقستان که به‌منظور شرکت در جشنواره بین المللی اقوام در استان حضور یافته اند، گفت: به اذعان همه این سفرا، استان گلستان در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، صنعتی، گردشگری، بازرگانی و ... دارای ظرفیت‌های بسیار بی‌نظیری است که ما در استان باید بتوانیم این ظرفیت‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم.
وی با بیان اینکه کمک به افزایش تولید استان، به افزایش اشتغال و جذب منابع کمک می‌کند، گفت: هدف اصلی ما از برگزاری جلسات، رفع موانع واحدهای تولیدی در حوزه‌های زیرساختی، کشاورزی، صنعتی و ... است. حق شناس افزود: طبق آخرین آمارهای رسمی ارائه شده، استان گلستان از نظر نسبت پرداخت تسهیلات به سپرده‌های بانکی جزو چهار استان برتر کشور است که بالاترین سطح پرداخت را دارد. وی تصریح کرد: بانک‌ها همکاری خوبی برای پرداخت تسهیلات بانکی دارند و ما نیز به عنوان مدیریت ارشد استانی باید بتوانیم به رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی کمک کنیم.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی