• منتشر شده در سه شنبه, 21 آبان 1398 12:44
از سوی سرپرست بهزیستی مازندران صادر شد؛

تبریک به مناسبت انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در مازندران

 
 
 
 

دکتر جمال باقری سرپرست بهزیستی مازندران با صدور پیامی انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه شهر ساری را تبریک گفت.

جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ محمد باقر محمدی لائینی (دامت افاضاته )
با سلام وتحیات،
انتصاب شایسته حضرتعالی را که از چهره های شاخص و برجسته علمی واز روحانیون مبارز وفاضل و آشنا با دغدغه های مردم شریف استان می باشید به عنوان نماینده ولی فقیه در استان مازندران وامام جمعه شهر ساری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) که بیانگر تعهد ، علم و تقوا و روحیه مردمی و خدمتگزاری حضرتعالی در صحنه های مختلف خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
بی تردیدحسن اعتماد معظم له به حضور حضرتعالی در مازندران ، این خطه پیشرو در حرکت های انقلابی و سرزمین چهره های برجسته جهاد و شهادت، شخصیتهای عالیقدر علم و عرفان، گامی ارزشمند برای رسیدن به اهداف عالیه نظام خواهد بود.
با آرزوی توفیقات روزافزون ، سربلندی حضرتعالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) ودر پرتو رهنمود های مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) برای پیشبرد وتمشیت امور دینی، فرهنگی و اجتماعی وسیاسی این دیار اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .
دکتر جمال باقری نسامی - سرپرست بهزیستی مازندران

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی