• منتشر شده در سه شنبه, 23 مهر 1398 11:55
مدیر مخابرات منطقه گلستان خبر داد؛

حذف تدریجی مکاتبات کاغذی در سیستم اداری مخابرات منطقه گلستان

 
 
 
 

مخابرات منطقه گلستان در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی در حوزه محیط زیست، احترام به منابع طبیعی و سرعت بخشیدن به پیگیری امور اداری، کاغذ را از مکاتبات اداری خود حذف کرد.
در همین راستا جلسه حذف کاغذ در سیستم اداری مخابرات منطقه گلستان با حضور شهمرادی و کمیته حذف کاغذ برگزار شد.
در این نشست، ابتدا واحدهای مختلف شرکت در خصوص حذف کاغذ در سیستم اداری به ارائه گزارش پرداختند.
در ادامه غلامعلی شهمرادی مدیر مخابرات منطقه گلستان ضمن تشکر از اعضای کمیته گفت: مخابرات گلستان اولین استانی است که در این زمینه با تشکیل کمیته و تهیه نرم افزار، به صورت منسجم اقدام نموده که مورد استقبال هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران قرار گرفته است.
شهمرادی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر مسوولیت اجتماعی و ضرورت حذف کاغذ در راستای حفاظت از محیط زیست گفت: اگر دقت کنید روزانه مقادیر زیادی کاغذ در مکاتبات اداری به هدر می‎رود، که در صورت حذف آن می‌توانیم از مرگ درختان و محیط زیست جلوگیری کنیم.
همچنین وی با تاکید بر شعار «برای زندگی همین یک زمین را داریم» گفت: رسالتی که در حوزه محیط زیست برعهده ماست، ما را بر آن داشته است تا با اجرای صحیح این سیستم گام موثری در فرهنگ‌سازی حفاظت از محیط زیست و درختان برداریم.
وی گفت: خدمات به مشتریان باید طوری باشد که نفعش به مردم برسد و مردم احساس کنند که تحولی در مخابرات در این زمینه صورت گرفته است.
شهمرادی خاطرنشان کرد: تغییر در حوزه‌‎هایی که فرآیند اداری به صورت کاغذی انجام می‌پذیرد و تبدیل آن به یک فرآیند الکترونیکی کمی دشوار خواهد بود، با توجه به اینکه تغییرات نیاز به زمان دارند، باید اثرات منفی و پیامدهایی که می‌تواند داشته باشد
شناسایی شود.
مدیر مخابرات منطقه گلستان تصریح کرد:
صرفه جویی و کاهش هزینه از اصول زندگی انسان‌ها می‌باشد و بحث الکترونیکی کردن امور دقت فراوان، امکان نظارت بیشتر و رضایتمندی بیشتر مشترکین را می‌طلبد.
وی گفت: ما در شرکت مخابرات تأمین کننده زیرساخت حوزه‌ای هستیم به نام ICT که شعار این حوزه ارائه خدمات الکترونیکی است، پس خود ما به عنوان متولی این امر باید بسیار قوی و با تدبیر عمل نماییم.
شهمرادی پشتیبانی در این برنامه را بسیار حائز اهمیت دانست وگفت: با پشتیبانی دقیق و انجام امور به موازات می‎‌توانیم به نتایج دلخواه دست یابیم.
از مصوبات این کمیته می‌‎توان به تغییر در نحوه تبلیغات از کاغذی به شبکه‌های مجازی، کاهش اسناد مالی، حذف فرم‌های مختلف، تهیه قراردادها در یک نسخه و... را ذکر کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی