آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 20 شهریور 1398 09:44
همزمان با هفته دولت؛

مشعل گاز ۲ روستای بخش مرزن آباد چالوس روشن شد

 
 
 
 

همزمان با هفته دولت طی آیینی با حضور مدیرعامل شرکت گاز مازندران و جمعی از مسئولان محلی طرح گازرسانی به روستاهای «ماسال» و « مرزن»  بخش مرزن آباد چالوس به بهره‌برداری رسید.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این آئین  گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر  ۸۰ میلیارد ریال در این روستاها اجرایی شد و ساکنان ۱۰۰ خانواری این روستاها از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
وی همچنین  افزود:  برای گازرسانی به  این دو روستا  هزار و 500 متر شبکه گذاری شده است.
جعفر احمدپور با بیان اینکه هم اکنون 99.8 درصد جمعیت شهری و 93 درصد جمعیت روستایی مازندران از نعمت گاز طبیعی برخوردارند گفت: شرکت گاز تمام تلاش خود را برای گازرسانی به روستاهای باقیمانده که قابلیت گازرسانی را دارند، به کار
بسته است.
در ادامه "محمـدناصر زندی" فرماندار شهرستان چالوس ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز بجهت گازرسانی به روستاهای شهرستان بیان نمود: خدمات رسانی به روستاهای صعب العبور و کوهستانی شهرستان بسیار مشکل و هزینه بر است ولی بحمداله به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و تلاش خدمتگزاران مردم در شرکت گاز این نعمت به مردم خوب منطقه رسیده است.
وی، نقش گاز را در توسعه اقتصاد شهرستان مهم برشمرد و اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که با گازرسانی به این روستا، گرمای گاز به همه مردم ولایتمدار این منطقه که همواره پشتیبان نظام مقدس اسلامی و مایه دلگرمی خدمتگزاران و مسئولین  بوده اند
رسیده است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی