آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 16 شهریور 1398 09:24
امید سینگ؛ هافبک نساجی:

سال بعد به هند می‌روم!

 
 
 
 

هافبک ایرانی- هندی نساجی می‌گوید حضورش در لیگ هند به تعویق افتاده و بعد از موفقیت با نساجی به این کشور خواهد رفت.
امید سینگ درباره تمدید قراردادش با نساجی مازندران عنوان کرد: من چند پیشنهاد خوب از داخل ایران و لیگ هند داشتم. آفرهای خوبی از هند به دستم رسیده بود و دوست داشتم به لیگ هند بروم و آنجا به فوتبالم ادامه بدهم اما برخی مدارکم تکمیل نشد و پاسپورت هندی‌ام هم نیامد. به همین خاطر اجازه بازی در لیگ هند را نداشتم. از آنجایی که چنین کاری زمان‌بر بود، تصمیم گرفتم با نساجی تمدید کنم و یکسال دیگر در خدمت این تیم باشم.
وی ادامه داد: من قبلا هم گفته بودم که در ایران فقط برای نساجی بازی می‌کنم. نساجی تیمی پرهوادار و خوب است که آرامش خوبی در آن حکم‌فرما است. از این رو تصمیم گرفتم بازهم در این تیم بازی کنم.
وینگر نساجی با اشاره به شرایط جسمانی خودش تاکید کرد: شرایط بدنی خوبی دارم. طی ماه‌های گذشته زیر نظر مربیان بدنساز خصوصی خودم تمرین کردم و الان هم با مربی بدنساز نساجی کار می‌کنم. فکر می کنم طی روزهای آینده شرایط بازی کردن را به دست آورم.
سینگ در پاسخ به این پرسش که آیا در آینده هدفش حضور در لیگ برتر هند است، گفت: قطعا همینطور است. نیامدن پاسپورت حضورم در لیگ هند را به تاخیر انداخت اما به زودی کارهایم درست می شود و بعد از پایان قراردادم با نساجی می توانم به لیگ این کشور بروم. در حال حاضر فقط به نساجی و موفقیت با این تیم فکر می کنم و امیدوارم موفق باشیم. بعد از آن درباره رفتنم به لیگ هند فکر خواهم کرد.
وی درباره حضور در تیم ملی هند بیان کرد: فکر می‌کنم طی چند ماه دیگر پاسپورت هندی‌ام صادر می‌شود و می‌توانم در اردوهای تیم ملی هند هم حضور داشته باشم. مشکلی از این بابت نیست و در اردوهای بعدی هندی‌ها حاضر خواهم بود.
سینگ درباره شرایط نساجی در لیگ نوزدهم تاکید کرد: نساجی تیم خوبی است که آرامش خوبی نیز در این تیم وجود دارد. آقای مهاجری مربی کاربلدی است که فوتبال را روی زمین بازی می‌کند. من سال گذشته با توجه به مصدومیتی که برایم پیش آمد نتوانستم آنطور که باید برای نساجی بازی کنم و حالا می‌خواهم دینم را به نساجی و مردم قائم‌شهر و شمال کشور ادا کنم. آقای مهاجری به دنبال فوتبال درگیرانه نیست و فوتبال روی زمین را دنبال می‌کند که ما هم دوست داریم. انشاالله بتوانیم فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی