آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 30 مرداد 1398 09:54
«خبرشمال» از شاهکار «هادی ابراهیمی»؛ مدیرکل صدا و سیمای مازندران، در چند ماه گزارش می‌دهد؛

سکوی اول مال ماست؛ از میدان ورزش تا صحنه اجرا

 
 
 
 

شناختی که از دکتر هادی ابراهیمی داریم، حتی به رغم ۲۰ شدن در تعداد جوایز که چندین برابر بهتر از همه سال های پیشین بوده؛ رضایت چندانی از عملکرد صدا و سیمای مازندران در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز 
استان ها ندارد ولی داوران و هیات انتخاب آثار تاییدیه نسبی به تلاش های او در چند ماه اخیر داده اند.
صدا و سیمای مازندران که سال قبل در صف ضعیف ترین ها در جشنواره ۲۱ قرار داشت، این بار با درخشش هنرمندانه در میان استان های شاخص ایستاد و این در حالیست که فقط چند ماه از حضور مرد رسانه ها در بطن آن می گذرد.
از ابراهیمی هم همین انتظار می رفت تا دوباره صدا و سیمای مازندران طنین انداز جشنواره ها شود و نه تنها در بخش های مختلف این خواسته محقق شد که حتی تندیس ویژه ای را دریافت کرد.
مدیرکل فعال و شناخته شده مازنی ها عیار سازمانش را وقتی به چشم ها می رساند که خودش یکسال تمام و کمال بر امور آن نظارت داشته باشد و آنوقت غنای پنهان مانده را در صحنه اول عرضه کند.
رسانه ملی در مازندران رضایت عامه را کم کم جلب می کند اما حتما ابراهیمی به این قلت خواسته ندارد و بیش از آن را می دهد. او در جستجوی بهره مندی از تمام ظرفیت هاست و شکی نیست که برای احراز آن و تلالو پیروزی های بیشتر و بانگ پرشکوهتر نام مازندران؛ از غایت وجودش می کوشد.
این اتفاق شیرین مبارک همه مازندرانی ها که اطمینان یافتند در قیاس با دیگر استان ها از جایگاه رفیع برخوردارند و اگر چه توقع مان بیشتر است اما باید با جریان نوگرایی و هدفمندی در برنامه های ابراهیمی همسو بوده و صبورانه انتظار بکشند.

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر ابراهیمی
مدیرکل محترم صدا و سیمای مرکز مازندران
توفیقات و دستاوردهای مرکز صدا و سیمای استان در بخش های مختلف بویژه کسب 17رتبه برتر آن مرکز در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها در بجنورد، کسب تندیس برتر جشنواره در بخش سیما و 6 عنوان شایسته تقدیر را به جنابعالی و همکاران پرتلاش تان که بصورت شبانه روزی در جهت تهیه و پخش برنامه های فاخر و پوشش اقدامات دولت و نظام در جای جای نقاط استان حضور می یابند و در راستای آگاهی بخشی به مردم و ایجاد و تقویت فضای امید و نشاط در جامعه تلاش می کنند، تبریک می گویم و از آستان خداوند قادر متعال، توفیق، سربلندی و بهروزی جنابعالی و مجموعه همکاران تان را در آن مرکز مسالت دارم.
احمد حسین زادگان
استاندار ‌مازندران

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی