آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 30 مرداد 1398 09:48
در نشست مشترک مدیران راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران و مدیران منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد مطرح شد؛

تلاش همه ما، ایجاد بستری مناسب در جهت جابجایی کالا در استان است

 
 
 
 

نشست مشترک مدیران راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران، مدیران منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد و مدیر کل گمرگ استان مازندران  به منظور بررسی مشکلات حوزه حمل و نقل کالا صورت پذیرفت.
مهندس عباسعلی نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در این نشست خواستار تعامل و همدلی دوسویه دو مجموعه در جهت ارتقا و ایمنی تردد حمل و نقل کالا در استان شد و اظهار داشت: تلاش همه ما، ایجاد بستری مناسب در جهت جابجایی کالا در استان است.
وی ادامه داد: جایگاه ویژه بندر امیراباد در خصوص جابجایی کالا در سطح کشور بر کسی پوشیده نیست از این رو باید همه مجموعه در جهت ارتقاء این حوزه تلاش مضاعفی داشته باشیم.
مهندس نجفی در ادامه به محور ارتباطی منتهی به بندر امیرآباد اشاره و اظهار داشت: با توجه به اینکه تعریض و ارتقاء محور گهرباران در حوزه کاری بندر بوده انشالله پس از تعریض با توجه به تاکید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی عملیات ایمن سازی محور در قالب نصب جداکننده، نصب انواع علایم و روشنایی در دستور کار قرار می‌گیرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در ادامه به مشکلات بخش حمل و نقل اشاره و تصریح نمود: با توجه به اینکه بخش عظیمی از جابجایی کالا از بندر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای صورت می‌پذیرد لذا باید در خصوص ایجاد بستری مناسب برای رانندگان سختکوش این حوزه اقدامات مناسبی 
در نظر گرفت.
وی در ادامه خواستار بازنگری در خصوص ایجاد فضاهای مناسب جهت استراحت، عبادت و همچنین نظافت این عزیزان در محیط بندر شد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با تداوم چنین نشست‌های مشترک می‌توان گام های ارزنده‌ای در جهت ارتقا ایمنی و سهولت امر جابجایی 
کالا برداشت.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی