• منتشر شده در دوشنبه, 28 مرداد 1398 09:43
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی مازندران:

دستاوردهای دولت را رسانه‌ای کنید!

 
 
 
 

حسین حسن‌نژاد  از دستگاه‌های اجرایی خواست تا با همکاری رسانه‌ها، دستاوردهای دولت تدبیر و امید را برای تقویت اعتماد و امید در جامعه منعکس کنند.
به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران معاون استاندار مازندران در جلسه ستاد گرامی‌داشت «هفته دولت» افزود: هدف از اجرای برنامه‌های مختلف در این هفته، تقویت اعتماد و امید در جامعه است و باید به‌نحوی تدوین شود که این هدف‌گذاری محقق شود. ‎
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، بیان دستاوردهای دولت و نظام را مهم‌ترین ماموریت مدیران و مسئولان در بخش‌های مختلف دانست و ادامه داد: اقدامات و دستاوردهای دولت یا به‌درستی اطلاع‌رسانی نمی‌شود و یا به‌دلیل شرایط اقتصادی که تحریم‌های سنگین و ظالمانه دشمنان به کشور تحمیل کرده است، پوشیده می‌ماند.
معاون استاندار مازندران با اشاره به این که برخی با دیدگاه‌های نادرست برآنند تا نشان دهند که علت اصلی همه اوضاع دولت است، تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی با همکاری رسانه‌ها در این هفته دستاوردهای دولت تدبیر و امید را برای تقویت اعتماد و امید در جامعه منعکس کنند. وی با بیان این که امروز هرگونه تبلیغ علیه دولت لطمه به نظام و پراکندن بذر ناامیدی در جامعه است، گفت: امیدآفرینی مورد تاکید مقام معظم رهبری و رییس جمهوری باید در برنامه‌های گرامی داشت هفته دولت گنجانده شود.
حسن‌نژاد عنوان کرد: در برنامه‌های فرهنگی، تبلیغی و اطلاع‌رسانی هفته دولت، محور و جهت‌گیری اساسی باید بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، خلاقیت و فضای مجازی و شبکه اجتماعی باشد.
وی با بیان اینکه برنامه‌ها و اقدامات دولت تدبیر و امید باید به‌نحوی اطلاع‌رسانی شود که مردم از دستاوردهای موثر دولت احساس رضایت کنند، افزود: دفاع از کارنامه و فعالیت‌های صورت گرفته نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در راستای تقویت امید در دستور کار جدی مدیران باشد.
معاون استاندار مازندران تاکید کرد: از اجرای برنامه‌های غیرموثر و عاری از خلاقیت پرهیز و برنامه‌های نافذ از سوی رسانه ملی و دستگاه‌های مسئول تدوین و اجرا شود.
در تقویم جمهوری اسلامی از دوم شهریور تا دهم شهریور هفته دولت نام‌گذاری شده است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی