• منتشر شده در یکشنبه, 27 مرداد 1398 09:32

رضا یزدانی در انتظار جلسه کادر فنی تیم ملی کشتی

 
 
 

آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم اردوی تیم ملی کشتی کشورمان همچنان برای رسیدن به دوبنده تیم اعزامی در رقابتهای جهانی در انتظار نشست ویژه کادر فنی و تصمیم نهایی است.
رضا یزدانی چندی پیش در حالی‌که در لیست نفرات اعزامی به تورنمنت بین‌المللی گرجستان قرار داشت و باید در این میدان تدارکاتی به مصاف رقبای خود می‌رفت، در واپسین لحظات اعزام طی نامه‌ای به کادر فنی از همراهی تیم انصراف داد. 
تصمیمی که به گفته خودش به دلیل بیماری و عدم آمادگی لازم اتخاد شده بود اما کادر فنی را وارد چالش جدیدی کرد تا بحث انتخاب ملی پوش وزن ۹۷ کیلوگرم با ابهام بیشتری مواجه شود.
به هر حال رضا یزدانی همچنان به تمریناتش در اردوی تیم ملی کشتی آزاد ادامه می‌دهد و همچنان امیدوار است بتواند نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان باشد، اما فعلا برای قطعی شدن این موضوع باید در انتظار تصمیم کادر فنی بماند.
طبق گفته کادر فنی قرار است نشست ویژه‌ای طی روزهای اخیر تا قبل از آغاز اردوی جدید آزادکاران برگزار شود و نامه رضا یزدانی و همچنین نظر کمیسیون پزشکی در این خصوص مورد بررسی کادر فنی قرار گیرد. بدین ترتیب یزدانی باید همچنان در انتظار این نشست باشد تا تکلفیش برای حضور در رقابت‌های جهانی مشخص شود.
ترکیب نهایی تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان روز ۱۶ شهریور ماه اعلام می‌شود که کادر فنی اعلام کرده تا آن زمان احتمال هر تغییری در ترکیب مورد نظر وجود دارد.  /ورزش3

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی