• منتشر شده در پنج شنبه, 20 تیر 1398 09:21
مصطفی پورمحمدی در ساری:

بزرگ‌نمایی ضعف‌ها، حیله دشمن است

 
 
 
 

دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور گفت: نادیده گرفتن ظرفیت‌های موجود و اقتدار ملی از جمله تدابیر دشمن برای ضعف شمردن کشور است.
حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در مراسم گردهمائی اجلاسیه ائمه جمعه مازندران اظهار داشت: در تاریخ ایران همیشه تحریم بوده است و تاریخ این ملت با این تحریم‌ها توانسته فناوری‌های نوینی را به 
دست آورد.
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اشاعه ناامیدی در جامعه اظهار کرد: بخشی از این ماجراها داخلی است اما دنیای معارض ما می‌خواهد کسی ما را نبیند چون اکثر آنهایی که به ایران آمده‌اند نظرشان در مورد ما عوض شده و مبلّغ ما شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه با آمارهای موجود، امروز مردم ما از نظر رفاه از اروپا وضعیت بهتری دارند، تاکید کرد: فقر ایران، فقر گرسنگی نیست بلکه فقر تمتع، رفاه و فقر اشتغال مطلوب است چرا که نوع توقعات بر اساس مطالبات جدید است.
پور محمدی تصریح کرد: بزرگ‌نمایی ضعف‌ها و نادیده گرفتن ظرفیت‌های موجود و اقتدار ملی از جمله حیله‌ها دشمن برای ضعیف شمردن این کشوراست. وی گفت: دشمنان می‌دانند که ایران با تمام ناهماهنگی‌های موجود در حال حاضر توانسته است با اتکا به توانمندی‌های موجود در بین ستیزه جویان غرب وشرق قد علم کند و این از جمله دستاوردهای ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی ایران است. دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور درپایان اظهار داشت: با انسجام و اعتماد ملی می توان در شرایط سخت جامعه با تدابیر درست به دستاوردهای بیشتری را نصیب کشور کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی