• منتشر شده در یکشنبه, 02 تیر 1398 11:41
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر نوشهر تاکید کرد؛

آموزش مهارت‌های زندگی

 
 
 
 

جمیله هاشمی؛ عضو شورای اسلامی شهر نوشهر، اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر را موجب ممانعت از انجام آسیب‌های اجتماعی دانست. 
جمیله هاشمی در جمع بانوان خبرنگاران عضو انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران با تاکید بر اینکه مهارت‌های زندگی باید آموزش داده شود و این موضوع مهم، فرهنگ‌سازی شود اظهار داشت: به علت استقبال خوبی که از چند برنامه گذشته با عناوین مختلف و موضوعاتی چون فرزندپروری و شناخت همسر صورت گرفت، برگزاری این همایش‌ها ادامه خواهد یافت.
وی ادامه داد: جشنواره سبزینه و جشنواره ارکیده در راستای شادی و نشاط و تحکیم بنیان خانواده برگزار شد که با استقبال بسیار شهروندان و حتی گردشگران سایر نقاط کشور قرار گرفت.
عضو شورای شهر نوشهر با بیان اینکه شهر یک موجود زنده است و اگر به آن رسیدگی نشود دچار آسیب می‌شود تصریح کرد: در ازای کارهای فرهنگی که انجام می‌شود نیاز است به برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز پرداخته شود تا از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری شود.
وی در ادامه با اشاره به ضرورت ایجاد محیطی آرام و اختصاصی برای ورزش و پیاده‌روی بانوان نوشهری، اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته پارک بانوان را در شأن بانوان از نظر امکانات احداث خواهیم کرد.
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر نوشهر عنوان کرد: زیرساخت‌های خوبی در این محیط برای توسعه ورزش بانوان وجود دارد و سعی داریم تا از آن برای توسعه امکانات ورزشی ویژه بانوان استفاده کنیم.
وی بیان داشت: بانوان نوشهری می‌توانند در فضایی مناسب و آرام با آسودگی خاطر از این پارک اختصاصی استفاده کنند.
هاشمی در پایان از حضور دکتر انوشه در نوشهر به دعوت شورای شهر و شهرداری خبر داد و گفت: همایش دکتر انوشه در تیرماه برگزار می‌شود که به طور حتم با استقبال گرم شهروندان همراه 
خواهد بود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی