• منتشر شده در سه شنبه, 28 خرداد 1398 10:28
سرپرست شهرداری آمل خبر داد:

پیاده راه شدن هسته مرکزی شهر

 
 
 
 

علی محمد مقدس گفت : طرح «پیاده راه» هسته مرکزی شهر با هدف حفظ هویت تاریخی مرکز شهر، کاهش بار ترافیکی، افزایش تعاملات اجتماعی، کمک به رونق بازار و ایجاد فضای با نشاط برای شهروندان اجرا می شود .
مقدس با اشاره به اینکه با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهرستان حذف مسیر سواره رو و پیاده راه سازی هسته مرکزی انجام می‌گیرد افزود: در نظرسنجی انجام شده از طریق مشاور طرح 81 درصد شهروندان نسبت به اجرای پیاده راه سازی هسته مرکزی و حذف مسیر سواره رضایت دارند .مقدس ادامه داد : متاسفانه 85 درصد خیابانهای هسته مرکزی شهر پارکینگ خودرو‌ها شده است و این موضوع ترافیک را در ساعات شلوغ تشدید می‌کند .
وی با بیان اینکه با مطالعات انجام شده 5 الگو و مسیر جایگزین برای مسیر سواره  طراحی و پیش‌بینی شده کرده است‌، گفت: از میان این مسیرها بهترین مسیر و روش با مشورت اعضای شورای شهر انتخاب می‌شود تا بهترین مسیر با کمترین ترافیک و عوارض برای شهروندان برگزیده و اجرا شود . سرپرست شهرداری آمل اضافه کرد: در این طرح مسیر پل دوازده چشمه ، پل معلق ، خیابان انقلاب ، کوچه‌های شرقی و غربی شهرداری پیاده راه خواهد شد .

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی