• منتشر شده در سه شنبه, 28 خرداد 1398 10:21

محور گهرباران استانداردسازی شود

 
 
 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: استانداردسازی و ایمن سازی محور گهرباران باید در دستور کار قرار گیرد.
 مهدی رازجویان در نشست بررسی وضعیت راه‌های مرکز و شرق استان و راه فرودگاه ساری اظهار داشت: احداث و بهره برداری تقاطع غیر همسطح محور مواصلاتی حسین آباد - زاغمرز تا ۱۵ روز دیگر انجام می‌شود.
وی همچنین از تخصیص اعتبار ۹ میلیارد تومانی برای مطالعه و احداث روگذر راه آهن محور حسین آباد- بهشهر نکا خبر داد و گفت: چهار خطه کردن محور حسین آباد _ زاغمرز به طول ۸ کیلومتر که از پروژه‌های برنامه ۱۰۰ روزه اداره‌کل راه و شهرسازی بوده است تا پایان شهریور نهایی و اجرا می‌شود.
رازجویان با بیان اینکه فعالیت شرکت‌های حمل و نقل باربری بدون پارکینگ غیرقانونی است عنوان کرد: اداره‌کل راهداری و حمل نقل جاده‌ای  باید نسبت به نحوه صدور پروانه شرکت‌های حمل و نقل توضیحات لازم را ارائه دهند.
معاون استاندار مازندران درباره محور گهرباران - فرودگاه نیز گفت: مطالعه بخشی از محور ۷۱۰ متری گهرباران _فرودگاه به طول ۳۱۸ متر انجام شده است و آسفالت آن طی چند روز دیگر عملی خواهد شد.
وی استاندارد سازی و ایمن سازی محور ورکلا گهرباران را لازم دانست و تصریح کرد: تعریض محور ورکلا _ گهرباران با اعتبار اولیه بیش از ۱۱۲ میلیارد ریال از دیگر برنامه‌ها است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی