• منتشر شده در دوشنبه, 27 خرداد 1398 09:54

شصت و ششمین شهردار کلان‌شهر رشت معرفی شد

 
 
 

شصت و ششمین شهردار کلانشهر رشت معرفی شد .
«ناصر حاج محمدی» طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی به عنوان شصت و ششمین شهردار رشت معارفه شد.
مراسم تودیع و معارفه «ناصر حاج محمدی» به عنوان شصت و ششمین شهردار رشت در سالن اجتماعات شهدای نیروی انتظامی استان گیلان برگزار شد.

فرصت‌های بی نظیر سرمایه گذاری
 در رشت
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با تاکید بر احیای فرصت و ظرفیت‌ها توسط شهردار جدید رشت، اظهار کرد: استقبال نخبگان شهر رشت در تشکیل اتاق شکوفایی نشان دهنده احساس تعلق مردم و نخبگان نسبت به شهر خود است.
مسعود نصرتی با اشاره به فرصت‌های بی نظیر در حوزه سرمایه گذاری در شهرستان رشت و با بیان اینک رشت را وطن دوم خود می دانم، افزود: امکان ادامه فعالیت من با وجود ۱۱ ماه تلاش و ایجاد زیرساخت‌ها و زیر بناها وجود نداشت و امروز نیز در این سمت از هیچ تلاشی در راستای توسعه این شهر کوتاهی نمی‌کنم.
شهردار جدید رشت  هم  در این  مراسم گفت: سالانه ۲۰ میلیون مسافر وارد استان گیلان می‌شوند و در این راستا مشکلات زیست‌محیطی بسیاری نیز به وجود می‌آورند. 
ناصر حاج‌محمدی اظهار داشت: در نخستین گام، با توجه به پتانسیل‌های بسیار زیاد در شهر رشت، تبیین چشم‌انداز‌هایی جهت توسعه شهری در این شهر را به شکل جدی در دستور کار خود قرار دادیم. شهردار رشت با بیان اینکه در راستای بهره‌گیری از امکانات و موهبت‌های الهی که در شهر رشت وجود دارد، کوتاهی‌های بسیاری شده است ابراز داشت: در این راستا، همکاری و همدلی با مسئولان استان گیلان جهت کاهش مشکلات در شهر رشت ضرورت دارد.
حاج‌محمدی با تأکید بر اینکه شهرداری رشت با 4 هزار نفر پرسنل باید در راستای کاهش مشکلات در شهر رشت بسیار قوی عمل کند گفت: سالانه 20 میلیون مسافر وارد استان گیلان می‌شوند و در این راستا مشکلات زیست‌محیطی متعددی نیز به وجود می‌آورند.
وی با بیان اینکه مشکلات زیست‌محیطی شهر رشت بسیاری جدی است ابراز داشت: بنابراین باید در یک حرکت جدی و با کمک دولت، مشکلات رودخانه‌های داخل شهری رشت را برای همیشه حل و فصل کنیم و طی دوره‌ای، اقدامات بازسازی و نوسازی آن انجام شود. شهردار رشت با اشاره به مشکلات پیرامون تالاب عینک در شهر رشت افزود: امروز کیسه‌های زباله در حوالی این تالاب به شکل بسیار تأسف‌باری، آویزان است حتی خطر سقوط افراد به داخل تالاب وجود دارد در صورتی که می‌توان با حل مشکلات آن، زمینه‌های اشتغال و کسب و کار ایجاد کرد. حاج‌محمدی به استفاده از امکانات و ظرفیت‌های مختلف جهت هوشمندسازی شهر رشت اشاره کرد و ابراز داشت: بنده به تمام مردم شریف رشت و مدیران استان گیلان  قول می‌دهم که پرسنل شهرداری رشت در راستای کاهش مشکلات شهری با تمام توان و قدرت
 کار کنند. 

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی