• منتشر شده در یکشنبه, 26 خرداد 1398 10:26
کشتی‌گرفتن رستم و سهراب مازندران؛

حسن یزدانی و کامران قاسمپور با هم سرشاخ می‌شوند!

 
 
 
 

مربی سازنده کشتی جویبار می‌گوید که مشکلی با برگزاری مسابقه انتخابی بین یزدانی و قاسمپور ندارد.
حسین نقیبی درباره اظهارات اخیر همت مسلمی مربی حسن یزدانی در مورد کشتی انتخابی وزن ۸۶ کیلوگرم اظهار داشت: من جواب هیچ‌کسی را نمی‌دهم و همیشه کار خودم را انجام می‌دهم. کاری به دیگران ندارم و تا امروز هم کاری به کسی کاری نداشته‌ام. فقط در مورد کامران قاسمپور صحبت می‌کنم که می‌دانم خود را برای شرکت در انتخابی هفت تیر آماده می‌کند.
این مربی باسابقه کشتی در مورد وضعیت شاگردش ادامه داد: کامران در اردو مانده. من هم به او گفتم تمریناتش را در خانه کشتی دنبال کند، چون آنجا امکانات بیشتری در اختیار او قرار دارد.
نقیبی در مورد اینکه گفته می‌شود نظر مازندرانی‌ها این بوده که کامران قاسمپور در وزن ۹۲ کیلوگرم با علیرضا کریمی کشتی انتخابی بگیرد، خاطرنشان کرد: نظرم این است که فعلا باید تابع نظر کادرفنی تیم ملی بود، چون آنها تمرینات و وضعیت همه کشتی گیران را زیر نظر دارند. از نگاه من چه کامران و چه حسن یزدانی هر دو هر وزنی که کشتی بگیرند موفق خواهند بود و توانایی شکست حریفان را دارند. هر دو در وزن‌های بالاتر نیز جواب خواهند داد. بار‌ها گفته‌ام که رستم و سهراب پدر و پسر بودند و با هم کشتی گرفتند، حالا کامران و حسن همشهری و هم‌استانی هستند و با هم کشتی می‌گیرند. هر کسی بهتر مبارزه کند، ملی پوش خواهد شد.
مربی کمیل قاسمی و کامران قاسمپور تاکید کرد: کامران دو سال است در سطح دنیا خیلی خوب کشتی گرفته؛ از جام تختی سال گذشته گرفته تا جام تختی اخیر و مسابقات امیدها. فکر می‌کنم در مجموع او دو پوئن هم در این مدت به حریفانش نداده باشد. او در شرایط ایده‌آلی است. ضمن اینکه حسن یزدانی هم قهرمان جهان و المپیک و افتخار کشتی ما است. این طبیعت ورزش است که مدعیان با هم کشتی بگیرند. مگر حسن یزدانی چند سال پیش مقابل مهدی تقوی کشتی نگرفت؟ چه کسی فکرش را می‌کرد حسن، قهرمان دنیا را شکست دهد؟
وی گفت: دوست ندارم در مورد این صحبت کنم که چه کشتی‌گیرانی شاگرد من بوده و هستند و چه کسانی سال‌ها با من تمرین کرده‌اند. اینها بین من و خدا می‌ماند. من اینها را خوب می‌دانم حتی اگر کشتی‌گیری هیچ وقت از من حرفی نزند. مهم این است که من و خدا می‌دانیم برای بچه‌ها چه زحماتی کشیده‌ام. حالا هم دوست داشتم، هم حسن عضو تیم ملی باشد و هم کامران، اما به هرشکل نظر کادرفنی تیم ملی این بود که آنها در ۸۶ کیلوگرم انتخابی بدهند و یکی از بین‌شان به جهانی می‌رود.  /خبر ورزشی

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی