• منتشر شده در شنبه, 25 خرداد 1398 10:15
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان خبرداد؛

برگزاری بزرگ ترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان

 
 
 
 

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از برگزاری
 بزرگ ترین جشنواره ورزش‌های آبی و پروازی گیلان به میزبانی و با حمایت اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان خبر داد.
دکتر حمیدرضا آبایی از برگزاری بزرگ ترین جشنواره ورزش‌های آبی و پروازی گیلان در بندرانزلی خبرداد و اظهار داشت: این جشنواره به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در ششم تیر ماه سال جاری در حوضچه غربی مجتمع بندری انزلی برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره توسط هیئت انجمن‌های ورزشی استان گیلان و با حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، هیئت قایقرانی استان، سازمان منطقه آزاد انزلی، اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و دستگاه های نظامی و انتظامی
 برگزار می‌شود.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه جشنواره ورزش‌های آبی و پروازی استان در ۳۰ رشته ورزشی در بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: حفظ و ارتقاء سلامتی مهم‌ترین هدف ورزش است و این جشنواره موجب ترویج فرهنگ دریایی و آشنایی بیشتر عموم مردم با دریا و ورزش‌های آبی می شود.
دکتر آبایی با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه، تصریح کرد: ورزش به عنوان پدیده‌ای اجتماعی برای دوام سلامت جامعه لازم است چرا که با تغذیه بهداشت جسمی و روحی، شادابی خانواده‌ها و اجتماع را در پی دارد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بخش شنا و قایقرانی توانست در سه بخش بانوان، آقایان و فرزندان قهرمان شود و ۹ کاپ را در این دوره از مسابقات بدست آورد، یادآور شد: از همه ورزشکاران اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و دیگر ورزشکاران استان دعوت می کنم در این جشنواره حضور به عمل آورند.
اولین جلسه هماهنگی جشنواره آبی و پروازی استان گیلان با حضور نمایندگانی از اداره کل ورزش و جوانان استان و ۵ هیئت ورزشی استان گیلان در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی