• منتشر شده در چهارشنبه, 22 خرداد 1398 07:07
حواشی عجیب در آستانه انتخابات فدراسیون کشتی؛

پهلوانی، پر؟!

 
 
 
 

وزارت ورزش در حالی از برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی در نیمه اول تیرماه خبر داده که همچنان حاشیه‌ها این رشته را تحت‌تاثیر خود قرار داده است.
گویا در نیمه اول تیرماه بالاخره انتظارها به پایان می‌رسد و انتخابات فدراسیون کشتی برگزار می‌شود تا ورزش اول ایران بتواند در فاصله یک سال مانده تا المپیک رییس جدید خود را بشناسد.
شاید تصور می‌شد بعد از کناره گیری علیرضا حیدری از انتخابات حاشیه‌های اینستاگرامی به حداقل برسد چون او شاید فعال‌ترین کاندیدا در فضای مجازی بود. با این حال در هفته‌های اخیر ایجاد صفحاتی در فضای مجازی برای تخریب برخی از کاندیداها سروصدای زیادی را به پا کرده است.
وکیل علیرضا دبیر در روزهای اخیر از شکایت این کاندیدا بابت تهمت و افترا در یکی از صفحات اینستاگرامی خبر داده بود؛ شکایتی که گویا نتیجه داده و گفته می‌شود عوامل ایجاد این صفحه هم شناسایی شده‌اند. خبرگزاری فارس اخیرا مدعی شده پای یکی از مربیان کشتی که در دوره مدیریت قبلی فدراسیون نزدیک به این رییس بوده و مدتی هم در رده ملی فعالیت کرده و در لیگ برتر کشتی آزاد هم سابقه مربیگری دارد، به این ماجرا باز شده است.
این اتفاقات شاید همان موضوعی است که بارها اهالی کشتی روی آن تاکید داشتند و خواستند که فضای انتخاباتی به تخریب منجر نشود.
در روزهای اخیر شایعاتی پیرامون دخالت برخی افراد از داخل فدراسیون پیرامون انتخابات هیات کشتی هرمزگان هم به گوش می‌خورد که با تکذیب فرد مورد نظر همراه بود.
موضوع دیگری که در روزهای اخیر سروصدای زیادی به پا کرد، مصاحبه پرویز سیروس‌پور، پیشکسوت کشتی بود. او در لابه‌لای صحبت‌های خود گفته بود که برخی از کاندیداها به هیات استان‌های برای گرفتن رای پول پرداخت کرده‌اند! امیررضا خادم کاندیدایی بود که صحبت‌های سیروس‌پور را روی اینستاگرام خود قرار داد تا به حاشیه‌ها دامن بزند. این مساله هم با واکنش‌های زیادی همراه بود و باعث شد خادم زیر فشار قرار بگیرد که چرا به این اتهامات دامن زده و فضایی به دور از اخلاق را در آستانه انتخابات به وجود آورده است.
به هر حال آن طور که مشخص است فضای تخریبی و حاشیه‌ای در آستانه انتخابات به اوج خود رسیده و ممکن است هر روز شاهد رو شدن یک جریان جدید از سوی کاندیداها باشیم. /ورزش3

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی