• منتشر شده در سه شنبه, 21 خرداد 1398 05:50

جلالی به‌خاطر دلخوری در نساجی به من بازی نداد

 
 
 

نیما میرزازاد، دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: چند پیشنهاد داخلی و خارجی دارم که مشغول فکر کردن روی آنها هستم، اما نظرم بازی در خارج و لژیونر شدن است.
نیما میرزازاد در‌خصوص اینکه با وجود درخشش در تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران چرا حتی یک بازی هم در لیگ برتر هجدهم انجام نداد، اظهار داشت: جواد نکونام در ابتدای فصل به من لطف داشت و من هم به خاطر او و هواداران به نساجی آمدم، اما با اینکه در تمرینات خوب کار می‌کردم و پُرتلاش بودم، نمی‌دانم چرا حتی یک بازی هم نکردم. وی افزود: البته حامد لک عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و لیاقت بازی در ترکیب ثابت را داشت. دلیل اینکه جلالی هم در نیم‌فصل دوم به من بازی نداد دلخوری‌اش از من بود. در ابتدای فصل و زمانی که می‌خواستم تیم جدیدم را انتخاب کنم، قرار بود به پیکان بروم، اما در نهایت راهی نساجی شدم و جلالی به همین دلیل از من خیلی ناراحت شد تا جایی که وقتی به نساجی آمد حتی یک بازی هم به من نداد.
دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران درباره اینکه چقدر از قراردادش با این باشگاه باقی مانده و آیا از این تیم می‌رود یا خیر، تصریح کرد: فعلا منتظر مشخص شدن تکلیف سرمربی هستم تا درباره آینده‌ام تصمیم‌گیری کنم. البته چند پیشنهاد داخلی و خارجی دارم که در حال حاضر مشغول فکر کردن به آنها هستم. نظر خودم لژیونر شدن است.
میرزازاد که دروازه‌بان تیم فوتبال امید ایران است، درباره وضعیت و احتمال صعود این تیم به المپیک خاطرنشان کرد: مهم‌ترین موضوع در حال حاضر برای تیم امید، انتخاب سرمربی است و باید هرچه زودتر تکلیف کادرفنی مشخص شود. رقبای ما همگی منسجم و آماده، مشغول تمرین و برگزاری بازی تدارکاتی هستند ولی ما از آنها عقب افتادیم. از طرفی بازیکنان همه یک‌دل هستند که به المپیک برویم و امیدوارم با سرمربی جدید اتفاقات خوبی رقم بخورد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی