• منتشر شده در یکشنبه, 19 خرداد 1398 11:40
امام‌جمعه رشت :

عده‌ای گیلان را محل فساد و بی‌بندوباری کرده‌اند

 
 
 
 

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه مدتی است که گیلان پاتوق فاسدان و هنجارشکنان شده گفت: نیروهای مردمی برای احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر در گیلان بسیج شده‌اند و از این به بعد اجازه هنجارشکنی به کسانی که می‌خواهند گیلان را به سمت فساد بکشانند نمی‌دهیم. 
 آیت الله رسول فلاحتی با بیان اینکه کسانی که می‌خواهند عزت را از کشور بگیرند مورد لعن خدا قرار می‌گیرند،گفت: مردم ما عاقلانه و مدبرانه در راه مقابله با دشمنان ایستاده‌اند و این مسئله را با حضور پر شور در راهمیمایی روز قدس نشان دادند.
وی با بیان اینکه نوجوان و جوانان ما با روزه گرفتن در ایام امتحانات و هوای گرم، در امتحان الهی پیروز شدند، افزود: نوجوانان و جوانان این مرز و بوم مایه مباهات ما هستند که عاشقانه حامی این انقلاب هستند. امام‌جمعه رشت با اشاره به اینکه معامله قرن جزء نقشه‌های پلید دشمنان است، بیان کرد: این اقدام باعث حمایت‌های جهانی از مردم مظلوم فلسطین شد و سر دشمنان باز هم به سنگ خورد. فلاحتی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است، گفت: مردم مسئله فرهنگ عمومی استان را بارها از بنده مطالبه کرده‌اند و ما برای این مسئله برنامه ریزی کرده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه فرهنگ یک استان به لباس و ماشین آنچنانی نیست، تصریح کرد: فرهنگ را که نمی‌شود یک شبه عوض کنیم زیرا از بین بردن فرهنگ حاصل کار چندین ساله دشمنان است تا جامعه ما را به چالش بکشند.
امام‌جمعه رشت با اشاره به غفلت برخی دولتمردان گفت: دشمنان در تلاش هستند که جوانان ما را از فرهنگ دینی و اسلامی دور کنند و به سمت فرهنگ غربی بکشانند و باعث ایجاد فساد در جامعه ما شوند. فلاحتی با بیان اینکه عده‌ای از خلأ شرایطی که برخی از سیاسیون ایجاد کردند استفاده نادرست کردند، افزود: هنجارشکنی در گیلان به جایی رسیده که برخی از زنان محجبه ما امنیت ندارند و این مسئله برای جامعه اسلامی تأسف برانگیز است.
وی با اشاره به اینکه شمال سرزمین زنان و مردان خدا است و فرهنگی مذهبی دارد، تصریح کرد: شمال و به ویژه استان گیلان، سرزمین و عاشقان ولایت و اهل بیت (ع) است اما امروز به گونه‌ای شده که هرکس به فکر هنجارشکنی، فساد و ولنگاری می‌افتد به سمت این استان می‌آید و این ضعف مسؤولان که در مقابل این ناهنجاری‌ها بایستند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی