آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 04 خرداد 1398 06:09

کمبود شکر در مازندران وجود ندارد

 
 
 

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ با اشاره به اینکه هیچ کمبودی از لحاظ تامین شکر در استان وجود ندارد از توزیع چهار هزار و ۶۶۸ تُن شکر در استان خبر داد.
محمد جعفری اظهار داشت: در راستای سیاست‌های دولت و تنظیم بازار و تأمین کالاهای اساسی شهروندان و به منظور تنظیم بازار ماه مبارک رمضان (طرح ضیافت) هفت هزار و ۱۴۴ تُن شکر با قیمت مصوب به استان مازندران اختصاص یافت و از این مقدار شکر تاکنون چهار هزار و ۶۶۸ تُن برای مصارف خانوار و صنوف و صنایع در استان توزیع شد.
جعفری به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار اشاره کرد و گفت: شکر توزیعی در مرحله دوم با قیمت هر کیلو ۳۴ هزار ریال در اختیار مصرف کننده اعم از خانوار، صنوف و صنایع قرار خواهد گرفت و در مجموع مرحله اول و دوم این طرح ۳ هزار و ۵۷۰ تُن شکر به انجمن صنایع، ۱ هزار و ۶۸۰ تُن به صنوف، ۱ هزار و ۶۴۴ تُن به خانوار و ۲۵۰ تُن نیز به زنبورداران استان اختصاص یافت. مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ در خصوص نحوه توزیع و دسترسی خانوار به این شکر گفت: شکر طرح ضیافت ماه مبارک رمضان با اولویت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها توزیع خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه هیچ گونه کمبودی از لحاظ تأمین شکر در مازندران وجود ندارد اظهار داشت: با توجه به میزان مناسب ذخایر کشور نگرانی و مشکلی در تأمین و توزیع به موقع شکر با قیمت مصوب در استان وجود نخواهد داشت.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی