آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 04 خرداد 1398 06:07
مدیر کل امور مالیاتی مازندران اعلام کرد:

واریز بیش از 2 هزار میلیارد ریال به حساب دهیاری‌ها و شهرداری‌ها

 
 
 
 

مدیر کل امور مالیاتی استان مازندران در جلسه کمیته پیاده سازی سامانه یکپارچه مالیاتی مازندران گفت: موعد ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی صاحبان محترم مشاغل آخر خرداد ماه جاری می‌باشد.
حمزه‌ای با تاکید بر اینکه برخورداری هرگونه تسهیلات‌، خدمات و معافیت‌های مالیاتی منوط به ارائه به موقع اظهارنامه مالیاتی میباشد تصریح کرد که برخورداری از هرگونه خدمات و مشوق‌های قانونی توسط صاحبان محترم مشاغل و کسبه (اشخاص حقیقی)مشروط به ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی عملکرد سال۹۷در سامانه www.tax.gov.ir تا پایان خرداد ماه جاری میباشد. 
وی گفت: شفافیت اقتصادی مامورین تشخیص مالیات را در رعایت عدالت مالیاتی یاری خواهد رساند و پرداخت به موقع مالیات دولت را در رسیدن به اهداف عالیه نظام و اجرای فرامین رهبر معظم در رونق تولید پشتیبانی خواهد کرد. 
مدیر کل امور مالیاتی استان مازندران افزود: هم استانی‌های محترم باید بدانند که مالیات پرداختی آنان در عمران و آبادانی استان و همچنین شهرها و روستاهای محل سکونتشان تاثیر مستقیم دارد و اداره کل امور مالیاتی مازندران از محل وصول مالیات بر ارزش افزوده هر ماهه مبالغی را به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌ها واریز می‌کند‌. کسانیکه در امور مالی مشغولند می‌دانند که اخذ بودجه جهت مصارف جاری و عمرانی در استان از صندوق دولت چه وقتی را در مراودات اداری صرف میکند ولی همکاران ما در امور مالیاتی استان بصورت روتین هر ماهه این کار را انجام می‌دهند. 
حمزه‌ای گفت: قابل ذکر میباشد که طی سال ۹۷ بالغ بر ۲۹۰۴ میلیارد ریال به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌ها پول واریز شده است. از این مبلغ بالغ بر ۹۳۱میلیارد ریال به حساب دهیاری‌ها و فاقد دهیاری‌ها و همچنین مبلغ ۱۹۷۲میلیارد ریال به حساب شهرداری‌های استان پرداخت شده است. 
وی در خاتمه با تاکید بر اینکه اتکا به درآمدهای داخلی به ویژه مالیات میتواند کشور را در مقال هر هجمه اقتصادی بیمه نماید، افزود: اگر همه به وظائف قانونی و تکالیف خود به موقع اقدام نمائیم به این هدف دست خواهیم یافت.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی