آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 24 ارديبهشت 1398 10:42
در نشست مشترک مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان و فرماندار شفت مصوب شد؛

اختصاص 9 میلیارد تومان اعتبار برای تامین برق شهرستان شفت

 
 
 
 

در نشست مشترک مدیرعامل توزیع برق گیلان و فرماندار شفت مصوب شد 9 میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع برق استان برای اصلاح و توسعه شبکه و تامین برق و 30 کیلومتر کابل خودنگه برای نوسازی و بهسازی شبکه های برق رسانی شهرستان شفت در سال 98 تخصیص یابد . 
نشست بررسی مشکلات شهرستان شفت در حوزه برق رسانی با حضور جمشید طالبی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گیلان در دفتر محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان برگزار شد.
فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه بالغ بر یک هزار کیلومتر شبکه برق در سطح شهرستان وجود دارد که بخش قابل توجهی از آن نیازمند اصلاح و بازنگری است افزود : برق به یکی از نیازهای اساسی زندگی امروز تبدیل شده است و برای تامین و پایداری آن باید برنامه ریزی های مدونی انجام پذیرد .
وی با بیان اینکه سرقت سیم‌های برق در شفت خدمت رسانی به مردم به ویژه روستاییان را مختل و هزینه های زیادی به دستگاه ذیربط تحمیل می کند افزود : شرکت توزیع برق و نیروی انتظامی می‌توانند با طرح های مشترک ضمن پیشگیری از آسیب های اجتماعی با متخلفان برخورد کنند.
محسنی با اشاره به اینکه شهرستان شفت 599 کیلومتر وسعت دارد و استقرار شعبه برق احمدسرگوراب می تواند کارایی و سرعت خدمات رسانی به مردم را افزایش دهد افزود : تمهیدات لازم برای واگذاری و تعرفه زمین در این بخش فراهم است .
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تسریع در انتقال شبکه برق در محدوده پروژه ملاسرا-شفت تاکید نمود و افزود : با برنامه ریزی های انجام شده با اجرای این پروژه فضای شهری توسعه خواهد یافت.
نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه با اقداماتی که در سال 95 و 96 انجام شد ضعف برق شهر های شفت و احمدسرگوراب در زمان اوج مصرف رفع شد افزود : رفع ضعف برق روستاهای شهرستان و همچنین شهرک صنعتی شفت نیازمند نگاه ویژه است .
محسنی در پایان بر رفع مشکل برق رسانی به تک مشترکین در سطح روستا ها تاکید نمود و افزود : شفت یکی از 31 شهرستان کمتر توسعه یافته در کشور معرفی شده است و نیازمند توجه بیشتر در حوزه زیرساخت ها دارد .
 مسئولان پس از این نشست از پروژه‌های شهرستان در حوزه برق بازدید میدانی و سپس در مسجد جامع با مردم دیدار کردند .
در پایان نیز مقرر شد 9 میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع برق استان گیلان برای اصلاح و توسعه شبکه و تامین برق و 30 کیلومتر کابل خودنگه برای نوسازی و بهسازی شبکه های برق رسانی شهرستان شفت در سال 98 تخصیص یابد .
همچنین مصوب شد پس از تعرفه زمین برای احداث شعبه برق احمدسرگوراب از سوی شهرستان ، کارشناسان شرکت توزیع برق استان ظرف دو هفته از محل مورد تعرفه بازدید و سازکارهای آن پیگیری شود .

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی