آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398 09:51
مدیرعامل شرکت گاز مازندران خبر داد:

راه‌اندازی خطِ تغذیه گاز به شهر کجور

 
 
 
 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به گازرسانی پایدار به منطقه کوهستانی کجور گفت: خط لوله تغذیه گاز به شهر کجور راه‌اندازی می‌شود تا باعث توسعه بیشتر منطقه شود‌.
جعفر احمدپور در جلسه بررسی پروژه گازرسانی به مناطق محروم شهرستان‌های نوشهر و چالوس‌، اظهار داشت‌: مجموعه گازرسانی‌ها در مازندران ۹۹ درصد است که در روستاها به ۹3 درصد می‌رسد و در تلاش هستیم تا پایان امسال به ۹۵ درصد افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه طرح گازرسانی علاوه بر اینکه سبب آسایش و آرامش، موجب ایجاد اشتغال پایدار نیز می‌شود، افزود: انتظار داریم طرح‌های گازرسانی در مازندران به ویژه روستاها توسعه یابد و البته توسعه گازرسانی به 66 روستای بخش کجور نیز در دستور کار ما قرار دارد و به توسعه آن می‌اندیشیم.
احمدپور تصریح کرد: اکثر فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی منوت به پایداری گاز طبیعی است و ما موظف هستیم به مردم در استفاده از گاز طبیعی برای آرامش زندگی، به صنعت‌گران برای تولید، اطمینان بدهیم.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه وظیفه شرکت گاز اطمینان دادن به مردم، صنعت‌گران و مشتریان خود در تأمین گاز پایدار است، افزود: برای تحقق این مهم نمی‌توان شرکت گاز را بدون برنامه و اهداف مدیریت کرد.
وی با بیان تاکید بر دریافت مجوز‌های لازم دستگاه‌های اجرایی و انتقال با کمترین تخریب‌، اظهار داشت: بخش بزرگی از آلودگی هوا به وسیله سوخت فسیلی انجام می‌شود که با گازرسانی برای استفاده مردم و صنعت می‌توان از این آلودگی جلوگیری کرد.
احمدپور ادامه داد: تاکنون 56 شهر، 2138 روستا و بیش از 1040 واحد صنعتی و 28 شهرک صنعتی زیرپوشش گاز طبیعی قرار گرفته‌اند.
در ادامه "قاسم احمدی‌لاشکی" نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس بر لزوم تسریع در گازرسانی به بخش‌های محروم نوشهر و چالوس تاکید کرد و گفت: بخش‌های محروم نوشهر و چالوس هم به طور ویژه از سوی شرکت گاز کشور برای بهره‌مند شدن از نعمت گاز دیده شوند.
وی با اشاره به اینکه بخش کجور دارای دو شهر و ۶۶ روستا است، اظهار داشت: انتظار داریم هر چه زودتر این شبکه گازرسانی به دیگر مناطق کجور هم برود و دیگر بخش‌های محروم حوزه شهرستان‌‌های نوشهر و چالوس هم به طور ویژه از سوی شرکت گاز کشور برای بهره‌مند شدن از نعمت گاز دیده شوند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی