آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 31 فروردين 1398 08:47

پیام مشترک استاندار مازندران و نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز ارتش

 
 
 

استاندار مازندران و نماینده ولی فقیه در  استان، فرارسیدن 29 فروردین  -روز ارتش-  را   به تمامی نیروهای مجاهد و جانبرکفان ارتش سلحشور ایران اسلامی تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران،در این پیام آمده است: ارتش جمهوری اسلامی که بخش جداییناپذیر نیروهای مسلح و مقتدر ایران اسلامی و مظهر و نماد ایثارگری، فداکاری و شجاعت است و رشادت‌های ماندگاری را در پاسداری از مرزهای ایران و کیان و ناموس نظام مقدس جمهوری اسلامی از خود در تاریخ مقاومت ملت مسلمان ایران ثبت و ضبط نموده است، امروز پشتوانه بزرگی برای اقتدار و استقلال کشور است.
در پیام حجت الاسلام نورالله طبرسی، نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و امام جمعه ساری و احمد حسینزادگان، استاندار مازندران، آمده است: ارتش شجاع و دلیر ایران اسلامی که در دوران دفاع مقدس با جانفشانی در سایه رهبری حکیمانه امام راحل، همه هستی و حیات خود را برای دفع تجاوز و حفظ حریم دین و میهن، در طَبَق اخلاص نهاد و همراه با دیگر نیروهای مردمی و مسلح و سپاهیان و بسیجیان، نقشهای ماندگارِ فداکاری و ایثار را ترسیم نمود امروز بهعنوان یکی از بازوان پراقتدار تأمین امنیت کشور، رسالت خود را در صیانت از تمامیت ارضی میهن اسلامیمان به خوبی ایفا می نماید.
در این پیام نوشته شد: نام‌گذاری 29 فروردین به عنوان روز ارتش توسط بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی، فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به همه مجاهداتی است که این نیروی ایثارگر و مقتدر برای حفظ عزت، اقتدار و استقلال کشور در عرصههای خطیر خطر، بهخرج میدهد.
در پیام مشترک نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران، روز ارتش، نماد عزت ملت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و اتحادِ قدرت آفرین نیروهای مسلح و از جان گذشته کشور اعلام و بر همه آحاد ملت و مسئولان فرض است که قدردان جانفشانی و ایثارگری این عزیزان باشند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی