آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 27 اسفند 1397 07:32

به‌کارگیری 10 هزار نیروی پلیس در تامین نظم و امنیت نوروز 98

 
 
 

فرمانده انتظامی استان در رزمایش طرح نوروزی 98 از به‌کارگیری بیش از 10 هزار نیروی پلیس در تامین نظم و امنیت شهروندان و گردشگران نوروزی خبر داد.
سردار سیدمحمود میرفیضی در رزمایش طرح نوروزی 98 که با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در ستاد انتظامی استان در ساری برگزار شد با تبریک ایام ماه رجب،گفت: استان مازندران به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) هرساله شاهد حجم گسترده‌ای از مسافرت‌ها است.
فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه برقراری امنیت و کنترل وضعیت ترافیکی در استان با توجه به استقبال گسترده مردم و گردشگران نیازمند کار جهادی و عزم و اراده‌ای جدی است، افزود: مازندران از لحاظ تردد و جذب گردشگر جزء سه استان برتر کشور است.
سردار میرفیضی از ثبت بیش از 5 میلیون تردد در سطح استان در سال 97 خبر داد و گفت: 25 درصد تصادفات فوتی و جرحی استان مربوط به نقاط 
حادثه‌خیز است.
فرمانده انتظامی استان از به‌کارگیری 15 هزار نفر در حوزه‌های انتظامی، امدادی، خدماتی و... در نوروز 98 خبر داد و اظهار داشت: 1696 واحد گشت پلیس، 618 گشت موتوری و 282 ایستگاه خدمات‌رسان برای ارائه خدمت به مردم و مسافران نوروزی در استان در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به به‌کارگیری 10 هزار نیروی پلیس در اجرای طرح‌های نوروزی، تصریح کرد: در این طرح از نیروهای کمکی، همیاران پلیس، فرهنگ‌یاران ترافیک و راهوران محله استفاده خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی