آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 27 اسفند 1397 07:27
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران‌:

25 کارگاه صنایع دستی مازندران، میزبان گردشگران نوروزی

 
 
 
 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از آمادگی 25 کارگاه فعال صنایع دستی جهت میزبانی از گردشگران در نوروز 98 خبرداد.
سیف الله فرزانه ضمن اعلام برنامه‌ریزی‌ها در خصوص ایجاد سفر با نشاط و متفاوت برای گردشگران، از آمادگی 25 کارگاه صنایع دستی در شهرستان‌های استان مازندران جهت بازدید گردشگران خبرداد.
وی افزود: چهار کارگاه زیور آلات سنتی، نمدمالی سنتی، سفال و سرامیک، حصیربافی در شهرستان رامسر، هشت کارگاه صنایع دستی سفال، چادر شب بافی و لاک تراشی در شهرستان نور‌، چهار کارگاه صنایع دستی گره چینی، سفال، گلیم بافی و بافته‌های داری در شهرستان چالوس در این ایام پذیرای مهمانان نوروزی خواهند بود.
مدیرکل میراث فرهنگی همچنین گفت: یک کارگاه صنایع دستی خراطی چوب در شهرستان نوشهر، چهار کارگاه صنایع دستی معرق چوب، منبت چوب، سرامیک سازی و سوخت نگاری، 2 کارگاه صنایع دستی نقاشی سفال و سفال در شهرستان قائمشهر، یک کارگاه صنایع دستی گره چینی و یک کارگاه سرامیک در شهرستان آمل آماده پذیرایی از گردشگران در ایام نوروز 98 می‌باشند.
گفتنی است امسال 22 نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان‌های استان مازندران برای معرفی و فروش صنایع دستی و بومی در ایام نوروز برگزار می‌شود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی