آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 22 اسفند 1397 12:15
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در اولین جشنواره نظام پذیرش پیشنهادها و ثبت تجربه کارکنان سلامت‌:

امروزه انسان موفق باید دارای مهارت های تفکر خلاقانه و حل مساله باشد

 
 
 
 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از همه کارکنان و مدیران این دانشگاه که با همت و تلاش موجب افتخار در سومین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی و اولین جشنواره ملی تاپ نظام سلامت کشور شدند، تقدیر و تشکر کرد.
دکتر عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در اولین جشنواره نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها و ثبت تجربه کارکنان سلامت با بیان اینکه سازمان موفق باید پیشنهاد پذیر و انتقاد پذیر باشد، گفت: علت عدم موفقیت سازمان های ناموفق نداشتن این خصوصيات است و به همين دليل در دنيا دولت هايي که در خود اين چنين سازمان هايي دارند ناکارآمد هستند.
دکتر موسوی اظهار کرد: موضوع مشارکت کارکنان در ارائه نظام پیشنهادات از دغدغه‌هایی است که برای رسیدن به   هدف تعیین شده و جلب این مشارکت راه طولانی در پیش داریم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود:  امروزه سازمان جهانی بهداشت انسانی را موفق می‌داند که دارای مهارت‌های تفکر خلاق، تفکر نقادانه، تفکر تصمیم گیری و تفکر حل مسئله باشد و از این مهارت‌های مهم برای داشتن زندگی خوب استفاده کند و اگر جامعه و فردی این مهارت‌ها را نداشته باشد نمی تواند پیشرفت نماید.
وی تاکید کرد: جامعه امروزی ما نیز در زمینه انتقاد پذیری و پیشنهاد پذیری ضعف دارد و باید فرهنگ رفتارهای خود را اصلاح کنیم و در هر زمینه‌ای به سمت استقبال از نظرات و پیشنهادهاي کارآمد و سازنده برويم.
دکتر موسوی با بیان اینکه جامعه امروزی ما جامعه‌ای شفاهی است، گفت: عمر جوامع شفاهی بسیار کوتاه است‌، بنابراین برای استفاده از تجربیات موفق باید آن را مکتوب و به ثبت رساند تا در آینده از آن بهره برداری کرد.
وی در پایان از همه کارکنان و مدیرانی که موجب شدند تا دانشگاه علوم پزشکی مازندران  بتواند در سومین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی و  اولین جشنواره ملی تاپ در نظام سلامت کشور عنوان برتر  را کسب کند تقدیر و تشکر کرد .
گفتنی است لوح تقدیر وزارت بهداشت و تندیس سومین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی و  اولین جشنواره ملی تاپ در نظام سلامت کشور توسط معاون سرمایه انسانی سازمان مدیریت استانداری مازندران و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران به دکتر سید عباس موسوی اهداشد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی