آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 02 اسفند 1397 10:26

برخورد قضایی در انتظار مدیران سنگ‌انداز در تولید گلستان

 
 
 

رئیس کل دادگستری برای مدیران خط و نشان کشید و اعلام کرد: برخورد قضایی در انتظار مسئولانی است که در مسیر تولیدکنندگان گلستان سنگ‌اندازی می‌کنند.
هادی هاشمیان اظهار کرد: بررسی پرونده‌ها در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه گلستان نشان می‌دهد برخی دستگاه‌های اجرایی و بانکها، برای رفع مشکلات این بخش تلاش نمی‌کنند.
وی با بیان اینکه برخی از مشکلات واحدهای تولیدی در استان، با رایزنی و همکاری دستگاه‌ها قابل رفع است، افزود: برای مدیرانی که از کمک برای جان گرفتن دوباره واحدهای تولیدی در استان دریغ می‌کنند پرونده قضایی تشکیل می‌دهیم.
رئیس کل دادگستری گلستان ادامه داد: در ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه استان از همه حوزه‌های قضایی خواسته‌ایم تا از توقیف خط تولید خودداری و برای سرپا شدن واحدهای تولیدی تلاش کنند. وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون مشکلات ۱۶۷ واحد تولیدی در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی بررسی شد که دستکم ۲۱ شرکت و واحد تولیدی که تعطیل یا در آستانه تعطیلی بودند با کمک دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، دوباره به چرخه تولید بازگشتند.
هاشمیان افزود: در یک مورد از پرونده‌های ورودی به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، در رایزنی با یکی از بانکها، تسهیلات سرمایه در گردش کارخانه تولید خوراک دام و طیور در شهرک صنعتی علی‌آباد کتول تامین و پس از دو سال نیمه تعطیلی، تولید در این واحد از سر گرفته و از بیکار شدن ۴۵ کارگر آن جلوگیری شد. به گفته هاشمیان در مورد دیگری کارخانه آجر ماشینی آزادشهر هم پس از چند ماه تعطیلی، تولید خود را از سر گرفت و ۱۲۰ کارگر آن دوباره مشغول به کار شدند.
رئیس کل دادگستری گلستان درباره اقدامات دادگستری استان برای رونق تولید در سال ۹۷ گفت: راه‌اندازی شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های واحدهای تولیدی در دادسراها، دادگاه‌های بدوی و محاکم تجدید نظر و برگزاری دوره‌های آشنایی قضات با محیط کسب و کار از جمله اقدامات دستگاه قضایی استان برای رفع مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی استان است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی