آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 02 اسفند 1397 10:23

برخورد جدی با متجاوزان عرصه‌های ملی

 
 
 

رئیس کل دادگستری مازندران با تاکید بر برخورد جدی با متجاوزان عرصه‌های ملی و ساخت و ساز غیرمجاز در استان اعلام کرد: 2 هزار درخواست در این بخش در دادگستری مطرح است.
حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد از بررسی پرونده‌های ماده ۴۷۷ به صورت فوق‌العاده خبر داد و گفت: در این راستا بیش از 2 هزار درخواست در دادگستری استان مطرح است که درصدد هستیم در کمترین زمان به آنها رسیدگی شود. 
رئیس شورای قضایی استان مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم حفظ و نگهداری اموال دولتی اظهار کرد: باید در مصرف اموال دولتی دقت فراوانی داشته باشیم و در این برهه از زمان که کشور دچار مشکلات اقتصادی است بکوشیم تا با مصرف بهینه، ‌کمک شایانی به کاهش هزینه‌ها داشته باشیم.
حجت الاسلام تقوی فرد در ادامه به درخواست‌های مراجعین در خصوص اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در این راستا بیش از 2 هزار درخواست در دادگستری استان مطرح است که با برنامه‌ریزی صحیح و دقیق صورت گرفته درصدد هستیم تا در کمترین زمان درخواست‌های فوق‌الذکر به صورت فوق‌العاده توسط کارشناسان تعیین شده مورد رسیدگی قرار گیرد. رئیس کل دادگستری استان مازندران بر لزوم حفظ حقوق بیت‌المال نیز تاکید کرد و گفت: دستگاه قضایی استان در خصوص حمایت از تولید، حفظ حقوق بیت‌المال و منابع طبیعی گام‌های بسیار خوبی برداشته و دادستان‌های شهرستان‌های استان در حمایت از سرمایه‌های ملی اقدامات مناسبی را انجام داده‌اند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی