آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 17 بهمن 1397 11:13
آیت الله طبرسی در دیدارِ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:

فضای مجازی موجب افزایش آسیب های اجتماعی است

 
 
 
 

همزمان با دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده  استانداری مازندران به اتفاق کارکنان این واحد به دیدار حضرت آیت الله نورالله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان رفتند.

حضرت آیت الله طبرسی در این دیدار ضمن گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز تمام تلاش دشمنان ما ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در اجرای این تلاش،  هم از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند.
وی افزود: انقلاب اسلامی تحولی عظیم در ابعاد مختلف اجتماعی، انسانی و اسلامی در جهان به وجود آورد که این امر برای دشمنان ما، قابل تحمل نیست.
آیت الله طبرسی در ادامه خاطرنشان کرد:  شهدا سرمایه‌های نظام بودند که برای حفظ ارزش‌ها و انقلاب و پایداری دین مبین اسلام و مهره‌سازی اسلام، جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کردند. نماینده مقام معظم رهبری در مازندران ضمن تجلیل از بانوان گفت: بانوان ما از سهام‌داران انقلاب اسلامی ایران هستند و الحمدلله نقش بسزایی در پیروزی انقلاب و جبهه و جنگ به‌ویژه شیره‌جان خودشان یعنی فرزندان برومند‌شان را در هشت سال دفاع مقدس تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کردند که نمونه آن سردار سرافراز «محمد حسن قاسمی طوسی» است که از افتخارات استان مازندران می‌باشد. عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: طلاق، اعتیاد و استفاده نادرست از فضای مجازی یک معضل و خطری است  هر روز بیشتر می‌شود و لذا آموزش‌های لازم جهت حفظ بنیان خانواده باید برگزار شود.  وی همچنین ادامه داد: فضای مجازی ذبح کردن همه ارزش‌های خانواده است و ارتباط‌های کلامی و عاطفی را در جامعه کمرنگ کرد و موجب آسیب‌های اجتماعی شد که باید مردم به‌ویژه جوانان با آسیب‌های آن آشنا شوند. نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به توانمندی بانوان در زمینه‌های مختلف گفت:  نقش بانوان در تعهد، تحصیل، مسئولیت و دیگر زمینه‌ها بسیار جدی‌تر است که باید مسئولان تسهیلات خوبی برای حمایت از این اقشار در نظر بگیرند. آیت الله طبرسی در پایان یادآور شد: اقدامات و زیرساخت‌ها برای توسعه امور بانوان به‌درستی فراهم شود و کارهای فاخر و ظریفی که به دست فراموشی سپرده شده با مدیریت درست احیا و زنده شود. گفتنی است در ابتدای این دیدار، سمیه قاسمی  طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران،  از فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده این اداره کل و همچنین خدماتی که طی چند سال اخیر در اختیار  بانوان به‌ویژه «خانواده‌های بی‌سرپرست» و «زنان سرپرست‌خانوار» و «زنان آسیب‌دیده» قرار گرفت، گزارشی مفصل و مبسوط ارائه داد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی