آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 02 بهمن 1397 06:04
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران:

سیاستهای سازمان در سال 98 به زمینه های آموزش و کنترل نظارت معطوف خواهد بود

 
 
 
 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در کارگاه آموزشی HSE در صنعت ساختمان با رویکرد محیط زیست، از مشارکت سازمان در بحث مهندسی EIA شامل، سه گانه محیط زیست، شهرسازی و ترافیک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر فرشیدرضا حقیقی در کارگاه آموزشی HSE با رویکرد محیط زیست اظهار کرد: سیستم مدیریت HSE ابزاری است برای کنترل و بهبود عملکرد بهداشت، ایمنی و محیط کار در کلیه برنامه های توسعه ای که کلیه منابع انسانی و تجهیزاتی و مالی در حمایت از یکدیگر برای تأمین سلامت و محیطی عاری از هرگونه حادثه و آسیب به کار گرفته می شود.
رئیس سازمان اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی در جهت پیاده سازی سه اصل مهندسی، آموزش و اعمال قانون پای کار مهندسی و آموزش است و انتظار اعمال مقررات و قانون را از نهادهای ذیربط، اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل امور شهری و شوراها دارد.
رئیس سازمان با بیان اینکه سیاستهای سازمان در سال 98 به زمینه های آموزش و کنترل نظارت معطوف خواهد بود، اظهار داشت: در صورت حمایت نهادهای ذیربط و به جهت پیاده سازی موضوع "ارزیابی زیست محیطی پروژه های ساختمانی EIA " این آمادگی وجود دارد تا بخش ارزیابی عارضه های ترافیکی، شهرسازی و محیط زیست با استفاده از ظرفیت های مهندسین عضو سازمان و در قالب EIA 
انجام گیرد.
وی در پایان عنوان داشت: سازمان پای کار است که در هر ساخت و ساز عمده در استان از طریق سازمان، دارای پیوست های سه گانه ترافیک، شهرسازی و محیط زیست تهیه شود که پیش نیاز این تصمیم سازمان، کمیسیون ماده 5 استان و مسئولین مربوطه می باشد.
لازم به ذکر است کارگاه آموزشی HSE با رویکرد محیط زیست با حضور مهندسین، مشاوران، ناظرین و پیمانکاران در سالن همایش اداره کل هواشناسی مازندران و با سخنرانی دکتر کامران نصیراحمدی برگزار شد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی