آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 29 دی 1397 11:19

طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در مازندران

 
 
 

از ابتدای بهمن‌ماه سال جاری تا 15 فروردین‌ماه سال 1398 طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات با عنوان طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروز 98 در استان مازندران اجرا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی؛ دکتر محمد محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اعلام این خبر گفت: با توجه به ضرورت استمرار نظارت و بازرسی از بازار کالا و خدمات به ویژه اقلام پر مصرف و اولویت‌دار، این طرح با به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها در سراسر استان مازندران و به صورت همزمان اجرا خواهد شد.
وی هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات اعلام و تصریح کرد: در طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروز 98 از ظرفیت سایر دستگاه‌ها از جمله تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، اداره بهداشت و درمان و ناظران افتخاری استفاده خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هماهنگی با دستگاه‌های ذیربط بر فرآیند تامین و توزیع کالا و خدمات با قیمت مناسب به مصرف کنندگان، انجام گشت‌های مشترک، تسریع در رسیدگی به گزارشات و شکایات مردمی و برخورد با تخلفات از دیگر اهداف این طرح می‌باشد. 
او در پایان یادآور شد: هم استانی‌های عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلفات اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، تقلب، عدم عرضه کالا و خدمات و ... می توانند موارد را به تلفن 124 اعلام نمایند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی