• منتشر شده در سه شنبه, 18 دی 1397 10:49
شهردار نوشهر:

یادمان شهدای گمنام نوشهر در مرحله ساخت است

 
 
 
 

شهردار نوشهر با بیان اینکه حدود ۴۷ طرح برای یادمان شهدای گمنام در شهرستان ارسال شده است از برگزیده شدن و آغاز  طرح برگزیده شده در مرحله برآورد هزینه و ساخت خبر داد.
علی امانی با بیان اینکه در فراخوان طراحی یادمان شهدای گمنام حدود ۴۷ نفر از مناطق مختلف کشور شرکت کرده‌اند افزود: طرحی از همدان برگزیده این فراخوان شد و اکنون در مرحله برآورد اعتبار و ساخت طرح قرار داریم.
وی اظهار داشت: این المان و طرح، خاص بوده و ریزه کاری های خاصی دارد و پیش بینی می‌شود که ساخت آن سه تا چهارماه طول بکشد.
شهردار نوشهر همچنین درباره میدان کپورچال و لیتنگان نیز گفت: میدان لیتنگان در حوزه راهسازی و کمربندی روگذر – زیرگذر قرار دارد که باید به کمربندی نوشهر – چالوس وصل شود و طرح اصلاح هندسی میدان لتینگان در سال‌های قبل در شورای ترافیک استان مصوب و براین اساس، جدول کاری میدان انجام شد.
وی ادامه داد: در دوره گذشته یک پیاده رو در داخل میدان اجرا شد و طرح‌های متعددی درباره میدان در دوره قبل مطرح شده بود ولی تاکنون طرحی برای اجرا در شهرداری وجود ندارد.
شهردار نوشهر همچنین درباره طرح گردشگری کپورچال با اشاره به اینکه آزادسازی حدود چهار کیلومتر از نوار ساحلی منطقه، یک کار ماندگار و باارزش است افزود: در اجرای پروژه، منابع طبیعی طبیعی معتقد است باید برای بهره‌برداری مجوز گرفته شود.
امانی یادآور شد: منابع طبیعی استعلام‌هایی به ما داده تا از دستگاه‌های مختلف بگیریم و عنوان کرده تا زمانیکه زمین مورد نظر اجاره نشود، نمی توان کاری در آن انجام داد.
وی با اشاره به اینکه استعلام سازمان بنادر ۲۷ آیتم دارد و تهیه آن سال های سال طول می‌کشد تصریح کرد: می‌طلبد که در شهرستان اجماعی با محوریت فرماندار و دادستان برای اجرایی شدن طرح گردشگری در کپورچال صورت گیرد.
شهردار نوشهر یادآور شد: نیاز است تا مجوزی صادر شود تا برای استفاده عموم از طرح گردشگری، اجازه اجرای طرح در کپورچال داده شود و در این راستا از فرماندار و دادستان محترم یاری می‌طلبیم.
وی جدول کاری، خیابان کشی، ساخت مسجد و مغازه و طرح‌های تفریحی و گردشگری را از جمله برنامه‌ها در طرح نمونه گردشگری کپورچال بیان کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی