آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 08 آذر 1397 10:43

مرجع رسمی انتشار اخبار سپاه قدس گیلان معاونت روابط عمومی است

 
 
 

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان مرجع رسمی انتشار اخبار سپاه قدس گیلان را معاونت روابط عمومی و تبلیغات این سپاه دانست. 
روح‌الله پوراسماعیلی در رشت اظهار داشت:‌ مرجع رسمی اطلاع‌رسانی اخبار سپاه قدس گیلان شامل بیانیه‌ها،‌ مواضع،‌ دیدارها،‌ سخنرانی‌ها و عملکردها در حوزه بسیج و سپاه معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه است و شرح این موارد نیز در خبرگزاری بسیج سپاه قدس گیلان منتشر می‌شود. معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان گفت: مرجع رسمی انتشار تمامی اخبار رسمی سپاه قدس گیلان متشکل از عملکردها و مواضع به ویژه در حوزه مربوط به فرماندهی سپاه خبرگزاری بسیج سپاه قدس گیلان تعیین شده و اخبار مندرج در این رسانه کاملاً قابل استناد است. پوراسماعیلی با تأکید بر اینکه شایسته است رسانه‌ها در انتشار اخبار ،‌ مواضع و دیدگاه‌های سپاه قدس گیلان دقت کافی و لازم را داشته باشند افزود: در برخی از موارد انتشار حتی یک کلمه و یا حتی عدم انتشار یک واژه می‌تواند موجب برهم خوردن معنی یک عبارت یا سبب برداشت‌های مختلف از یک جمله شود.
 وی ضمن تشکر و قدردانی معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان از عموم رسانه‌های فعال استان ابراز داشت: لازم است از تمامی رسانه‌های متعهد گیلان که در پوشش اخبار سپاه به ویژه در حوزه خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی فعالیت چشمگیری دارند نهایت قدردانی را انجام دهم. معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان نحوه کسب اخبار رسمی حوزه سپاه قدس را توسط رسانه‌های مختلف استان را نیز متذکر شد و بیان داشت:‌ تمامی رسانه‌ها برای کسب اطلاعات دقیق و اخبار رسمی سپاه باید الزاماً با معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان در تماس باشند. پوراسماعیلی با اشاره به تعاملات مثبت و سطح ارتباطات مطلوب رسانه‌های گیلان با سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد:‌ مسولیت حقوقی درج اخبار سپاه و بسیج که بدون هماهنگی با معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه منتشر می‌شود متوجه همان رسانه خواهد بود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی