• منتشر شده در چهارشنبه, 07 آذر 1397 11:45
نامه جمعی از نخبگان شرق استان به وزیر کشور

احمد حسین زادگان مرد جبهه و جنگ و شهادت است

 
 
 
 

جمع کثیری از نیروهای اصلاح طلب و اعتدالی و شهروندان شرق استان در نامه ای سرگشاده به وزیر کشور خواستار انتصاب احمد حسین زادگان به عنوان استاندار مازندران شدند. 
حضور محترم وزیر کشور جناب آقای دکتر رحمانی فضلی
با عرض سلام و ادب خدمت حضرت‌عالی
مازندران را از جسارت و بزرگی مردمشان می‌شناسند از طالب آملی‌ها و نیما یوشیج‌ها، استاد بنان‌ها و شهید هاشمی‌نژاد‌های ماندگار و سرداران شهیدش.
استانداران بسیاری بر کهن‌بوم مازندران قدم نهادند و هرچه در توان داشتند، کاشتند و برداشتند و به یادگار گذاشتند.  هرچند آنچه حق مردم مازندران بود به‌خوبی در بعضی دولت‌ها ادا نشد ولی آنچه که واقعیت امر است این است که تاریخ مازندران اوج پیشرفت و توسعه را در زمان استانداران بومی به‌دست آورد و  مهمترین دلیل این امر، شناخت مدیران بومی از نقاط قوت و ضعف  استان و چالش‌های موجود و مشکلات منطقه است وتاریخ مازندران اثبات کرد هرگاه استاندار بومی برگزیده شد مردم مشارکت و تعامل بیشتری با دولت داشتند.
جناب آقای دکتر رحمانی فضلی!
با توجه به نبودن فرصت کافی، استاندار غیر بومی تا بخواهد معضلات و مشکلات را شناسایی کند و توانمندی مدیران استان را بشناسد زمان بسیاری را از دست خواهد داد که این خود معضلی خواهد بود برای برنامه‌ریزی‌های مدوّن و دراز مدت.
جناب آقای رحمانی فضلی!
 مردم فهمیم مازندران آرای بی‌شماری را تقدیم جناب آقای روحانی رییس‌جمهور کردند و سبد آرای رییس‌جمهور در این استان نشان از همدلی و همراهی مردم با ایشان دارد، در نتیجه مردم از وزیر کشور دولت تدبیر و امید انتظار دارند یک‌بار هم شده اعتماد به نیروی جوان و باتجربه و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران که فردی درد آشنا و مرد جبهه و جنگ و شهادت است مد نظر قرار دهد. 
اکنون که تابوی استاندار بومی با درایت حضرت‌عالی شکسته شد، مردم مازندران استدعای عاجزانه دارند برای انتصاب جناب آقای احمد حسین‌زادگان سرپرست استانداری مازندران که مورد وثوق همه سلایق و تفکرات سیاسی است را به‌عنوان نماینده عالی دولت برگزینید تا دل خانواده‌های شهدا و رزمندگان، نخبگان و مردم فهمیم مازندران را شاد نمایید.
 از خداوند منان برای دولت تدبیر و امید و حضرت‌عالی توفیقات روز افزون مسئلت داریم.
از طرف جمع کثیری از نیروهای اصلاح طلب و اعتدالی و شهروندان شرق مازندران

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی