آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 14 آبان 1397 12:38
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

شعار مرگ بر آمریکا خطاب به سیاست‌گذاران و سیاست‌های ظالمانه آمریکا است

 
 
 
 

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، شعار مرگ بر آمریکا را خطاب به سیاست‌گذاران و سیاست‌های ظالمانه آمریکا خواند نه مردم آمریکا.
 سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن گرامیداشت روز 13 آبان  که مصادق با تبعید امام خمینی (ره) در سال 43 است، گفت: در آن زمان امام خمینی به دلیل آگاهی بخشی به مردم در خصوص مصوبات ضد مردمی رژیم شاهنشاهی محکوم به تبعید شد و چندین سال بعد نیز در همین روز جمعی از دانش آموزان در اقدامی ضد استبدادی به شهادت رسیدند.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی شهادت دانش آموزان سال 57 و همچنین تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال58 را بیانگر خصومت‌های آمریکا علیه کشورمان برشمرد، افزود: چرا که این اقدامات به دلیل این بود که آمریکا از همان ابتدا سفارت خود را به مرکز لانه جاسوسی تبدیل کرده بود.
وی ادامه داد: دور جدید تحریم‌ها که به دست نامبارک ترامپ بار دیگر آغاز شده است، نشان می‌دهد که اگر امروز ملت ما شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند، این شعار خطاب به دولتمردان، سیاست‌گذاران و سیاست‌های ظالمانه آمریکا است و نه خطاب به مردم آمریکا.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز آمریکا با ایجاد فتنه‌های مختلف در منطقه فشار را بر ملت‌های آزاده افزایش می‌دهد و باید ملت‌های مسلمان در برابر این فشارها ایستادگی کنند.
دلخوش با استناد به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند نباید با کشوری که معاهدات بین‌المللی را همچون آب خوردن نقض می‌کند، تفاهم و توافق کرد، افزود: این مسئله در کنار نقض برجام تجربه‌ای برای سال‌های آینده و سیاست خارجی کشور است.
هنوز حوادث تلخ ابتدای انقلاب در اذهان مردم باقی مانده است
این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: هنوز حوادث تلخ ابتدای انقلاب را از یاد نبرده‌ایم و به یاد داریم که در آن سال‌های ترورهای متعدد، جنگ تحمیلی علیه ایران و حمایت‌های بی دریغ غرب از کشور عراق چه خسارت‌هایی به کشور ما وارد کرد و هزاران شهید و جانباز نثار انقلاب اسلامی شد.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا با حمایت‌های خود از دولت‌های مستبد منطقه و همچنین قتل خبرنگار جمال خاشقچی سیاست‌های نادرست خود را ادامه می‌دهد با قرائت شعری عنوان کرد: وی در ادامه از مردم درخواست کرد که در ایام انتخابات نسبت به برگزیدن افراد متخصص دقت بیشتری به خرج دهند تا بتوان در این شرایط بحرانی به چنین ملتی با پیشینه غنی فرهنگی و مذهبی خدمت بهتری ارائه کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی