• منتشر شده در شنبه, 14 بهمن 1396 10:03

پیام تبریک رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران به مناسبت فرارسیدن «دهه مبارک فجر»

 

 

رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران در پیامی فرا رسیدن دهه فجر را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شهیدپرور و جامعه مهندسی استان مازندران تبریک گفت.


متن پیام بدین شرح است
بسمه تعالی
فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر؛ خاستگاه ارزش‌هاي اسلامي و طلوع آفتاب معنویت، در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ بارهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بود. انقلابی که برهه‌ای از تاریخ این مرز و بوم کهن بوده و برگ زرینی را در تاریخ دنیا گشود تا صدای عدالت‌خواهی، استقلال طلبی و آزادگی ایران اسلامی و مردم غیور این دیار را در جهان طنین‌انداز کند.
اینجانب به نمایندگی از هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان مازندران با افتخار و مباهات فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شهیدپرور و جامعه مهندسی استان مازندران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
بی شک حفظ نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای آن در سایه پیشرفت و آبادانی استان و کشور، خودباوری و وحدت ملی در توسعه اقتصاد مقاومتی حاصل خواهد شد،لذا در فرا رسیدن سالروز دهه فجر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای، هم پیمان می‌شویم که با اتکا بر توانمندی های خود و با حفظ ارزش ها در راه سربلندی ایران عزیز و بالندگی کشور با گام‌های استوار قدم برداشته و از هیچ کوششی فروگذار نباشیم.
سیف اله‌ علی نیا
رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی