آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 25 آذر 1396 05:44
نماینده مردم بهشهر و نکا:

زمینه گازسوز شدن کامل نیروگاه نکا فراهم شود

 

 

عضو مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ها در نیروگاه نکا، گفت: زمینه گازسوز شدن کامل نیروگاه نکا فراهم شود.
علی محمد شاعری در جمع مدیران نیروگاه حرارتی نکا اظهار داشت: نیروگاه شهید سلیمی نکا به عنوان نماد صنعت مازندران است.
وی افزود: این نیروگاه در میدان کار و خدمت و عمل به وظیفه همیشه موفق و سربلند بوده و اکنون یکی از نمونه‌های خوب، موفق و پرتلاش در زمینه تحقق اقتصاد مقامتی در سطح کشور است.
شاعری از انرژی به عنوان زیرساخت توسعه کشور نام برد و با قدردانی از زحمات کارکنان نیروگاه، تصریح کرد ما قدردان زحمات همه کسانی که در بخش تأمین انرژی کشور تلاش می‌کنند هستیم و از هر کمکی که برای رونق این بخش لازم باشد دریغ نخواهیم کرد.
نماینده مردم شرق مازندان با اشاره به اتصال خط لوله انتقال گاز دامغان به نکا تصریح کرد: اکنون که افزایش ظرفیتی در انتقال گاز ایجاد شده، نیروگاه در راستای کمک به سلامت محیط زیست، گازسوز شدن کامل نیروگاه را مطالبه کند و ما هم کمک می‌کنیم تا این مهم به نتیجه رسیده و خدمتی به مردم منطقه شود. محسن نعمتی، مدیرعامل نیروگاه نکا نیز با اشاره به وقوع زلزله در غرب کشور گفت: کمک‌های غیرنقدی کارکنان نیروگاه شهیدسلیمی نکا به هموطنان زلزله زده به ارزش 180 میلیون ریال به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد.
وی بیان کرد: به‌منظور تسریع در تأمین اقلام و مایحتاج ضروری زلزله زدگان، محموله ای متشکل از بخاری برقی، اجاق گاز پیکنیک، نایلون، موکت، پتو، لوازم بهداشتی، مواد شوینده و لباس گرم از محل کمک‌های کارکنان این نیروگاه تهیه و پس از ارسال به مناطق زلزله زده با هماهنگی اداره کل هلال احمر و استانداری کرمانشاه، بدست کارکنان اعزامی در بین حادثه دیدگان توزیع شد.
نعمتی گفت: در نخستین مرحله ارسال کمک‌های غیر نقدی 100 تخته پتو به ارزش 80 میلیون ریال از محل هدایای کارکنان و اعضای صندوق خیرین بسیج نیروگاه تهیه و در روز دوم وقوع زلزله با هماهنگی سپاه ناحیه نکا به مناطق زلزله زده ارسال شده بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی