• منتشر شده در چهارشنبه, 24 آبان 1396 06:53
شهردار چالوس خبر داد:

آغاز اجرای طرح ارتقای خدمات شهری

 

 
 

شهردار چالوس از آغاز اجرای طرح ارتقای خدمات شهری در این شهر خبرداد و گفت؛ دستورات لازم در این خصوص به مدیران دوایر مختلف شهرداری ابلاغ شد.
جعفر ردایی در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت استفاده از امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی موجود با هماهنگی کامل اظهار كرد: مسئولان دوایر نياز است اقدامات خود را در این رابطه آغاز كنند.
وی با تاكيد بر جمع آوری دکه ها، قلیان سراها و آلاچیق های حد فاصل فرج آباد تا خط 9، انتقال کلیه وسایل، آهن آلات و غیره به محوطه ایستگاه زباله افزود: نظافت کامل ساحل توسط نیروهای خدمات شهری به مدت 2 روز به همراه نصب سطل‌های زباله جدید، جمع آوری کلیه وسایل اضافی، ابزار و .. در کل منطقه ساحلی، لایروبی و ساماندهی کامل رودخانه توسط بولدزر و بیل میکانیکی، ترمیم روشنایی، نصب چراغ ها و تعویض لامپ ها و عقب نشینی تیرهای برق تعیین شده از معابر، جمع آوری کامل زباله ها و نخاله طرفین رودخانه با اقدام جهادی واحدهای مربوطه، جمع آوری روزانه احشام و سگهای ولگرد از سطح شهر توسط اکیپ ویژه خدمات شهری انجام مي شود.
شهردار چالوس جمع آوری تمامی دپوهای زباله، نخاله و سرشاخه ها در حریم شهر، رنگ آمیزی دیوارهای سطح شهر با طرح مورد تایید شورای اسلامی شهر را از ديگر اقدامات در دست اجرا عنوان كرد و گفت:خرید و نصب سطل های زباله جدید، نورپردازی پل های سطح شهر، نورپردازی پارک های 17 شهریور و معلم در دستور کار واحدهای مرتبط شهرداری قرار گرفت.
ردایی تصريح كرد: جمع آوری تمامی دکه های غیر مجاز در سطح شهر، لایروبی انهار در سطح شهر، بهبود فضای سبز شهری و اطلاع رسانی های لازم در این خصوص و جمع آوری نیوجرسی ها و سازه های بدقواره از سطح شهر از دیگر اقداماتی است که در دست اجرا قرار گرفتند.
وي با تاکید بر اینکه در مدت اجرای طرح تمامی نیروها موظف به کار به مدت 12 ساعت در روز هستند يادآور شد: هریک از واحدها ملزم به اعلام اکیپ های کاری مربوطه در راستای اجرای دستورات صادره می‌باشند.
شهردار چالوس شروع طرح را از روز یکشنبه 22 آبان تا 22 آذر عنوان و تصریح کرد: پس از آن واحد های خدمات شهری و فضای سبز موظف به حفظ، نگهداری و نظافت شهر به صورت روزانه می‌باشند.
ردايي همچنین با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا برابر تاکید استاندار مازندران گفت: پیگیری اجرای پروژه بیوگاز با سرمایه گذاری بخش خصوصی، ساماندهی مبادی ورودی شهر چالوس، احداث پارکینگ در مرکز شهر، ساخت سرویس بهداشتی در بازار روز و ابتدای گل سرخی از جمله برنامه های اولیه شهرداری درامور خدمات شهری است که با هماهنگی شورای اسلامی شهر اجرا مي شود.
وی در پایان تاکید کرد: به زودی برنامه‌های ارتقای خدمات اداری،برنامه راهبردی و چشم انداز چالوس، پروژهای عمرانی و بسته سرمایه گذاری شهرداری اطلاع رسانی مي شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی