آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 24 آبان 1396 06:47
محمد زاده مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران:

با راهداران، جاده ها ایمن می شوند

 

 

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در نشست با روسای ادارات ستادی و تابعه اين اداره كل به منظور بررسي تجهيزات و امكانات مورد نياز عمليات راهداري زمستاني برگزار شد ، تاکید نمود : با خدمات مطلوب راهداران ، جاده ها ايمن مي شوند. به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، مهندس احمد آفرین محمد زاده در اين نشست عنوان نمود: هدف از اين نشست برنامه ريزي براي تجهيز راهدارخانه ها و ماشين آلات راهداري و نیروی انسانی به منظور انجام عمليات زمستاني در گردنه هاي برفگير استان است.
وی اظهار داشت : مجموعه عوامل راهداري بايد با تعامل و در سايه همفكري و همدلي با بسيج نيروها و بكارگيري درست از تجهيزات و ماشين آلات و با برنامه ريزي منظم و مدون از هم اكنون براي انجام عمليات راهداري زمستاني آمادگي كامل داشته باشند. 
مهندس آفرین محمدزاده برتعامل در بين كاركنان و روسا تاكيد و اظهار داشت : همدلي و هماهنگي و احترام متقابل از جمله فاكتورهاي مهم در ارائه يك كار موفق در يك مجموعه بوده ، لذا از همه عزيزان تلاشگر در مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران انتظار ايجاد چنين فضايي را داشته و دارم.
مهندس محمدزاده تصریح نمود : بايد همچون گذشته با تلاش و جديت براي اهداف و برنامه هاي اين اداره كل از هيچ كوششي دريغ نكرده و با تمام توان و امكانات براي ايجاد يك راه ايمن و استاندارد در اين استان ولايتمدار بكوشيم . 
مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در ادامه به تاکیدات استاندار مازندران مبنی بر پاکسازی حریم راه ها اشاره و اظهار داشت : با توجه به تردد و حجم ترافیک در مازندران ضروری است به طور مستمر پاکسازی و زیبا سازی حریم راه های این استان در دستور کار روسای ادارات تابعه قرار بگیرد. 
مهندس عباسعلي نجفي معاون راهداری این اداره کل نیز در این نشست ضمن اشاره به نقش و جايگاه راهدار و برقراري امنيت عبور و مرور در جاده ها افزود: راهدار با وجود مشكلات و خطر مرگ در سخت ترين شرايط كاري به استقبال خطر مي رود و به تنها چيزي كه فكر مي كند خدمات ارزنده اي است كه به يادگار مي ماند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تهيه و تامين سوخت مورد نياز ، تجهيز راهدارخانه ها ، تشويق نيروهاي راهدار ، استفاده حداقل از نمك براي جلوگيري از آسيب رساندن به ابنيه هاي فني راه و تهيه البسه مناسب را ضروري دانست و خاطر نشان ساخت: در سايه حضور فعال و پر رنگ و چشمگير راهداران در محورهاي برفگير استان به همراه اقدامات ايمني و رعايت قوانين و مقرارت از سوي رانندگان عزيز ان شاء ا... در سال جاري شاهد كاهش تصادفات و فوتی های ناشي از آن در سطح راههاي استان باشيم. 
گفتني است: در اين نشست تمامي روساي ادارات تابعه مشكلات و موانع اجرايي و اداري خود را مطرح درخصوص عمليات راهداري زمستاني و اقدامات راهداري پیشنهادات خود را ارئه نمودند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی